Türkiye Kamu-Sen'den Memurlara Bayram İkramiyesi Talebi

Türkiye Kamu-Sen'den Memurlara Bayram İkramiyesi Talebi

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, ikramiye alamayan tek kesim olan memurlara bayram ikramiyesi verilmesi gerektiğini söyledi.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, kamuda bayram ikramiyesi alamayan tek kesimin memurlar olduğunu belirterek, dağıtılan bayram ikramiyesinin onda biri kadar olan tutarın esirgenmeyerek memurlara bayram ikramiyesi olarak dağıtılmasını istedi.

KAMUDA BAYRAM İKRAMİYESİ ALAMAYAN TEK KESİM OLAN MEMURLARI DA SEVİNDİRİN

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Kurban bayramına sayılı günlerin kaldığı şu zaman diliminde kamuda ikramiye almayan tek kesim olan memurlara da bayram ikramiyesi verilerek milyonlarca memurumuzun bayram coşkusunu doyasıya yaşamasının sağlanması en büyük temennimizdir.'' dedi.

DAĞITTIĞINIZ BAYRAM İKRAMİYESİNİN 10'DA BİRİNİ MEMURLARDAN ESİRGEMEYİN

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, ''Bayram ikramiyesi için 64 Milyar TL dağıtıldığını ifade eden yetkililerimiz bu miktarın 10’da birini memurlarımızdan esirgememeli, aileleri ile birlikte 10 milyonun üzerinde vatandaşımızı boynu bükük bırakmamalıdır.'' dedi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.