• BIST 92.227
 • Altın 213,196
 • Dolar 5,3320
 • Euro 6,0605
 • İstanbul 8 °C
 • Ankara 9 °C
 • Yozgat 4 °C
 • İzmir 11 °C
 • Adana 13 °C
 • Bursa 9 °C

TÜRKLÜĞÜMÜZÜ UNUTMADAN…

Fikri ATILBAZ

 

Sağcıdan aydın olmaz diyen, tam bağımsız Türkiye derken kafalarını Rusya'ya ipotek edenler, arka plandaki dinler savaşında yerini alan Haçlılara, votka-kola müridi olanlar, BOP'sal projelere eş başkan olmayı kabul etmişlerdir. Yaşanan ihanet yüklü oyunlar bize tabloyu çok net bir şekilde göstermektedir.

Kendi içinde 7 bölgeye ayranlar, şirin ülkemizi 7 eyalete bölmek isteyen Rus zihniyetine, Türkiye'nin daha çok ülkeciğe bölünmesini arzulayan zihniyet arasında Türkiye'yi bölmek açısından hiçbir fark yoktur. Hatta bu senaryolar içten içe kendilerine destek bulmuşlardır. Milleti ümmet olarak tanımlayanlar, bizce, dünya proletaryası birleşin diyenlerle, hiçbir farklarının olmadığını göstermiştir. Aslında bu iki yapı birleşince bize karpuzu hatırlatmaktadır.

İçindeki kızıl rengi, dışındaki yeşille kamufle edip, özünü belli etmemeye çalışan karpuzlar, bukalemun'u çök iyi oynarlar. Kimi zaman pijama giymiş halleri, kimi zaman tamamen yeşil halleri, kimi zaman da hırsız almaz şekilleriyle halden hale giren tosuncukların, tavırlarını, söylemlerini anlamanız mümkün değildir.

Türkiye, Türk düşmanları, vatansızlar, bayraksızlar, milliyetsizler, ateistler, din düşmanları, Müslüman olmayanlar tarafından kuşatılmıştır. Türk'e karşı oluşan düşmanlık bazı kefereler tarafından içselleştirilmiş, nefret abidesi oluşturulmuştur. Türk böyle bir dünyada yaşıyor, nizam vermeye çalışmaktadır. Tarihte olduğu kadar işi zordur.

Tüm haçlı kargalar, akbabalar tepemizde dolanmakta, emperyalist güçler etrafımızı sarmaktadır. Fac olan hümanist düşüncelerine, demokrat görünümleriyle bizi kandırmakta, bizi insanlık havarisi yapıp, "Milletim nev-i beşerdir hatanım ruy-i zemin"  diyen Tevfik Fikret zihniyetinde yani Haluk'un neslini savunan vatan hainleri o kadar çok ve kilit noktadaki Türklüğü zelil duruma düşürmektedir.

Çağımızın hastalığı yalan, yalancılık milletimizi de avuçlarının içine almıştır. Burada en büyük suç, milletten kopuk, toplumsal değerler için, toplum için değil, bireysel düşünen ve menfaatlerini ön planda yaşayanlar yüzündendir. Şairin, "Siz ölüm süren leşler, sizi kim diriltecek" diye uyardığı leş sürüleri kendi çıkarları için vatan nedir bilmemekte, ahlak nedir tanımamakta, dini değerlerimizi bilmemektedirler?

Yaşam biçimleriyle insanlıklarını unutanlardan, her sözünde önce vatan diyen, milli olmaları hele milliyetçi olmaları beklenemez. Allah'ım, bu tarihi açmazda kendilerine milliyetçi olmayı tarihsel bir yük olarak kabul eden; tarihinden kopuk, köksüz çevresini sevmeyi yurtseverlik olarak tarif eden, Ülkesinin kalkınmasını isteklerini faşistlik olarak niteleyen imansızların çokluğundan, güç olmalarından, söz sahibi olmalarından Türk Milleti ve Devletini korusun.

Allah'tan niyaz ederim ki, değerlerini asla paradigma değişimine yem etmeyen, zinde güçlerin yanında bizleri asalak etmeyen Milliyetçi Ülkücü değerlerden kopmadan bu dava içinde yaşayanlardan eylesin.

Türklüğümüzü unutmadan "Ne Mutlu Türküm Diyene"

Sağlıcakla kalın!

 

Fikri ATILBAZ

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
  yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ülkücü Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.