• BIST 93.616
  • Altın 210,074
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 7 °C
  • Yozgat 1 °C
  • İzmir 13 °C
  • Adana 11 °C
  • Bursa 9 °C

Uefa Avrupa Liginde Grup Aşaması Tamamlanıyor

Uefa Avrupa Liginde Grup Aşaması Tamamlanıyor
UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşaması, yarın oynanacak 6. hafta maçlarıyla tamamlanacak

İSTANBUL (AA) - UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının son maçları, yarın yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci organizasyonu Avrupa Ligi'nin 6. haftasında yarın 24 maç oynanacak.

Arsenal, Atalanta, Braga, Dinamo Kiev, FCSB, Lazio, Olympique Lyon, Milan, Nice, Östersunds, Partizan, Viktoria Plzen, Real Sociedad, Salzburg, Villarreal ve Zenit'ten sonra son 32 turuna yükselecek takımlar, 6. hafta maçlarının ardından belirlenecek.

C Grubu'nda yer alan Medipol Başakşehir, saat 21.00'de başlayacak maçta sahasında Portekiz temsilcisi Braga ile karşılaşacak. Atiker Konyaspor ise TSİ 23.05'te oynanacak I Grubu mücadelesinde, bir diğer Portekiz ekibi Vitoria Guimaraes'e konuk olacak.

Ligde 6. haftanın maç programı (TSİ) şöyle:

21.00 Slavia Prag (Çekya) - Astana (Kazakistan)

21.00 Villarreal (İspanya) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)

21.00 Young Boys (İsviçre) - Skenderbeu (Arnavutluk)

21.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Partizan (Sırbistan)

21.00 Medipol Başakşehir - Braga (Portekiz)

21.00 Hoffenheim (Almanya) - Ludogorets (Bulgaristan)

21.00 Rijeka (Hırvatistan) - Milan (İtalya)

21.00 Austria Wien (Avusturya) - AEK (Yunanistan)

21.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Everton (İngiltere)

21.00 Atalanta (İtalya) - Olympique Lyon (Fransa)

21.00 Kopenhag (Danimarka) - Sheriff (Moldova)

21.00 Zlin (Çekya) - Lokomotiv Moskova (Rusya)

23.05 FCSB (Romanya) - Lugano (İsviçre)

23.05 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Viktoria Plzen (Çekya)

23.05 Arsenal (İngiltere) - BATE (Belarus)

23.05 Kızılyıldız (Sırbistan) - Köln (Almanya)

23.05 Vitoria Guimaraes (Portekiz) - Atiker Konyaspor

23.05 Olympique Marsilya (Fransa) - Salzburg (Avusturya)

23.05 Hertha Berlin (Almanya) - Östersunds (İsveç)

23.05 Zorya (Ukrayna) - Athletic Bilbao (İspanya)

23.05 Vitesse (Hollanda) - Nice (Fransa)

23.05 Zulte Waregem (Belçika) - Lazio (İtalya)

23.05 Real Sociedad (İspanya) - Zenit (Rusya)

23.05 Vardar (Makedonya) - Rosenborg (Norveç)

Muhabir: Mutlu Demirtaştan



Kaynak: AA

Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
    yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Milli Tekvandoculardan 5 Madalya09 Kasım 2018 Cuma 23:41
  • A Milli Futbol Takımı'nın Aday Kadrosu Açıklandı09 Kasım 2018 Cuma 23:11
  • Malatyaspor (5-0) Trabzonspor09 Kasım 2018 Cuma 22:21
  • Milli Takım kadrosu açıklandı!09 Kasım 2018 Cuma 14:48
  • Genk (1-1) Beşiktaş08 Kasım 2018 Perşembe 23:50
  • Futbolda 12'nci Haftanın Hakemleri Açıklandı08 Kasım 2018 Perşembe 22:01
  • Fenerbahçe (2-0) Anderlecht08 Kasım 2018 Perşembe 21:41
  • Güreşte Dünya Klasmanında 15 Sporcumuz Yer Aldı07 Kasım 2018 Çarşamba 17:01
  • Galatasaray 275'inci Avrupa Maçına Çıkıyor06 Kasım 2018 Salı 16:01
  • Göztepe (2-0) Rizespor05 Kasım 2018 Pazartesi 23:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ülkücü Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.