• BIST 102.715
  • Altın 224,605
  • Dolar 5,2843
  • Euro 5,9542
  • İstanbul 4 °C
  • Ankara 0 °C
  • Yozgat -2 °C
  • İzmir 6 °C
  • Adana 6 °C
  • Bursa 0 °C

Uefa Avrupa Liginde Grup Aşaması Tamamlanıyor

Uefa Avrupa Liginde Grup Aşaması Tamamlanıyor
UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşaması, yarın oynanacak 6. hafta maçlarıyla tamamlanacak

İSTANBUL (AA) - UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının son maçları, yarın yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci organizasyonu Avrupa Ligi'nin 6. haftasında yarın 24 maç oynanacak.

Arsenal, Atalanta, Braga, Dinamo Kiev, FCSB, Lazio, Olympique Lyon, Milan, Nice, Östersunds, Partizan, Viktoria Plzen, Real Sociedad, Salzburg, Villarreal ve Zenit'ten sonra son 32 turuna yükselecek takımlar, 6. hafta maçlarının ardından belirlenecek.

C Grubu'nda yer alan Medipol Başakşehir, saat 21.00'de başlayacak maçta sahasında Portekiz temsilcisi Braga ile karşılaşacak. Atiker Konyaspor ise TSİ 23.05'te oynanacak I Grubu mücadelesinde, bir diğer Portekiz ekibi Vitoria Guimaraes'e konuk olacak.

Ligde 6. haftanın maç programı (TSİ) şöyle:

21.00 Slavia Prag (Çekya) - Astana (Kazakistan)

21.00 Villarreal (İspanya) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)

21.00 Young Boys (İsviçre) - Skenderbeu (Arnavutluk)

21.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Partizan (Sırbistan)

21.00 Medipol Başakşehir - Braga (Portekiz)

21.00 Hoffenheim (Almanya) - Ludogorets (Bulgaristan)

21.00 Rijeka (Hırvatistan) - Milan (İtalya)

21.00 Austria Wien (Avusturya) - AEK (Yunanistan)

21.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Everton (İngiltere)

21.00 Atalanta (İtalya) - Olympique Lyon (Fransa)

21.00 Kopenhag (Danimarka) - Sheriff (Moldova)

21.00 Zlin (Çekya) - Lokomotiv Moskova (Rusya)

23.05 FCSB (Romanya) - Lugano (İsviçre)

23.05 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Viktoria Plzen (Çekya)

23.05 Arsenal (İngiltere) - BATE (Belarus)

23.05 Kızılyıldız (Sırbistan) - Köln (Almanya)

23.05 Vitoria Guimaraes (Portekiz) - Atiker Konyaspor

23.05 Olympique Marsilya (Fransa) - Salzburg (Avusturya)

23.05 Hertha Berlin (Almanya) - Östersunds (İsveç)

23.05 Zorya (Ukrayna) - Athletic Bilbao (İspanya)

23.05 Vitesse (Hollanda) - Nice (Fransa)

23.05 Zulte Waregem (Belçika) - Lazio (İtalya)

23.05 Real Sociedad (İspanya) - Zenit (Rusya)

23.05 Vardar (Makedonya) - Rosenborg (Norveç)

Muhabir: Mutlu Demirtaştan



Kaynak: AA

Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
    yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • G.Saray maçı öncesi Karaman'dan uyarı!09 Şubat 2019 Cumartesi 14:24
  • Süper Lig'de dev maçın hakemi belli oldu!07 Şubat 2019 Perşembe 13:08
  • Fenerbahçe, Kayseri Deplasmanında07 Şubat 2019 Perşembe 12:03
  • Asya Kupası'nı Katar Kazandı01 Şubat 2019 Cuma 19:20
  • Spor Toto Süper Lig'de 20. Hafta31 Ocak 2019 Perşembe 13:30
  • Erzurumspor Galibiyet Hasretini Dindirmek İstiyor30 Ocak 2019 Çarşamba 15:42
  • Spor Toto 1. Lig'de Kıran Kırana Zirve Yarışı29 Ocak 2019 Salı 21:47
  • Başakşehir (2-0) Kasımpaşa28 Ocak 2019 Pazartesi 23:13
  • Fenerbahçe (3-2) Malatyaspor28 Ocak 2019 Pazartesi 22:55
  • Cengiz: Hanım, Transfer Yapmadığım İçin Benimle Konuşmuyor28 Ocak 2019 Pazartesi 17:11
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Ülkücü Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.