ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANLARI DİDİM DE TOPLANDI

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANLARI DİDİM DE TOPLANDI

Aydın Ülkü Ocakları Didim İlçesi Maxera Blue Didyma Hotelde, 3 Gün süren  istişare toplantısı düzenledi.

 

BAŞARILI ÇALIŞMALAR İÇİN PLAKET VERDİ

   Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Tayfun ŞAN, İlçe Ülkü Ocakları Başkanlarına ve Aydın Ülkü Ocakları Yönetim Kurulu üyelerine, Başarılı çalışmalarının kalıcı bir ifadesi olarak plaket takdim etti.

SEMİNERDE  MORAL VE MOTİVİZASYON HAT SAFHADA

Moral ve motivizasyonun hat safhada yaşandığı seminerin İlçe Ocak Başkanları ve yöneticileri bakımdan bir hayli verimli geçtiği de gözlerden kaçmadı. İlçe Başkanlarının Sosyal medya hesaplarından  seminerle ilgili verimli geçtiğini yansıtan paylaşımları da bir hayli dikkat çekti.

AMAÇ BİRLİK VE BERABERLİK RUHUNU CANLANDIRMAK

Seminer ile ilgili açıklama yapan Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Tayfun Şan’’Türkiye' de İlk defa Şehir bazında toplantı düzenlememizin amacı , Dava Arkadaşlığı ve birlik   beraberlik ruhunu canlandırmak, Ülkücü  Şehitlerimizi anmak, Aydın ve İlçe Ülkü Ocaklarının faaliyetlerini, binlerce yıllık Türk ve Şanlı Ülkücü mazimizden esinlenerek, bilim ve teknoloji çağının gerek ve gerçeklerine dayandırmak üzere düzenlediğimiz, 2020 Aydın Ülkü Ocakları ve İlçe Ülkü Ocakları İstişare toplantımız sona ermiştir. Unutmayalım ki Ülkü Ocakları Türk Gençliğinin yuvası, Dünyada nerede Bir Türk varsa O'nun ümididir. İstişare Toplantımızın Aydın Ülkücü Ocaklarımıza, hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.  ‘’İfadelerini kullandı.

HABER:MEHMET ARKAN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.