Ülkü Ocakları Genel Başkanı'ndan Kızılelma Mesajı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı'ndan Kızılelma Mesajı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Müslüman Türk milletinin Cihan yıkılsa Karabağ'dan vazgeçmeyeceğini söyledi.

Azerbaycan’ın 30 yıldır işgal altında olan toprakları için verdiği azadlık mücadelesine Fransa'nın gölge düşürmek istediğini belirten Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Hedefi İ'lay-ı Kelimetullah ve Kızılelma olan Müslüman Türk milletinin Cihan yıkılsa Karabağ'dan vazgeçmeyeceğini söyledi.

FRANSA AZERBAYCAN'IN AZADLIK MÜCADELESİNE GÖLGE DÜŞÜRMEK GAYESİNDEDİR

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Asırlardır Afrika’da döktüğü kana doymayan işgalci Fransa, bugün de Libya, Akdeniz ve Karabağ'da emperyalist faaliyetlerine devam etme arzusundadır. Yıllarca işgal altında tuttukları bölgelerden tarihi bağlarımızı koparamadığı için Türk milletine kin ve haset ile saldırmaya devam eden Fransa, şimdi de Azerbaycan’ın 30 yıldır işgal altında olan toprakları için verdiği azadlık mücadelesine gölge düşürmek gayesindedir.'' dedi.

HEDEFİMİZ KIZILELMA'DIR. CİHAN YIKILSA KARABAĞ'DAN VAZGEÇMEYİZ

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, ''Azerbaycan ordusu, milli birliğine yönelen her türlü düşman girişimini bertaraf edebilecek imkan ve kabiliyete sahiptir. Bilinmelidir ki; Karabağ davasında batıla karşı Hakk’ın savunucuları olmaya devam edeceğiz. Karabağ'da hak iddia edenlere bir hususu hatırlatalım: Cihan yıkılsa emin olun Karabağ'dan vazgeçmeyiz. Hedefimiz İ'lay-ı Kelimetullah’tır, hedefimiz Kızılelma’dır.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.