Abdullah Buğra Koçlar Sanat Atölyesi Açıldı

Abdullah Buğra Koçlar Sanat Atölyesi Açıldı

11 .07.2015 tarihinde elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kütahya İl Başkanı Abdullah Buğra KOÇLAR’ın ismi sanat atölyesinde yaşatılacak.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Sarıçam İlçe Başkanlığı’nın bünyesinde açılan sanat atölyesine merhum Kütahya İl Başkanı Abdullah Buğra KOÇLAR’ın ismi verildi. Naht sanatı ahşap boyama ve resim alanında faaliyet gösterecek olan atölyenin açılışını Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Soner DENİZ yaptı.

Halkın yoğun ilgisi eşliğinde gerçekleşen açılışa, Milliyetçi Hareket Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet KOCA,Milliyetçi Hareket Partisi Adana il Disiplin Kurulu Başkanı Hasan KESER, Sarıçam Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü GEDİK katıldı.

Açılış Konuşmasını yapan Soner DENİZ;

‘’Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak sanata ve sanatçıya verdiğimiz değeri desteği her zaman sürdüreceğiz.Merhum Abdullah Buğra KOÇLAR Başkanımızın isminin bu denli güzel bir organizasyonla anılması bizleri gururlandırmıştır. Yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Ülkü Ocakları Sarıçam İlçe Başkanımız Murat SONER beyefendiye ve katkısı emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bu atölyede kendilerini yetiştirerek, zanaatkar olma yolunda ilerleyecek olan kursiyer kardeşlerimize de başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.’’ Dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.