Adana Ülkü Ocakları Her Mahalleye Temsilci Atayacak

Adana Ülkü Ocakları Her Mahalleye Temsilci Atayacak

Adana Ülkü Ocakları Başkanlığı, tüm ilçelerdeki mahallelere Temsilci atama kararı alarak, Teşkilatlanma konusunda önemli bir hamle yaptı.

Adana'nın tüm ilçelerinde bulunan mahallelerde Teşkilatlanma kararı alan Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, Adana'nın her mahallesine Ülkü Ocakları Temsilcisi atayacaklarını belirterek, Teşkilatlanma konusunda Ülkü Ocakları İlçe Başkanları ve Mahalle Muhtarları ile istişarelerde bulundu.

HER MAHALLEYE ÜLKÜ OCAKLARI TEMSİLCİSİ ATANACAK

Adana'nın tüm ilçelerinde bulunan mahallelerde Teşkilatlanma kararı aldıktan sonra sahaya inen Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, Teşkilatlanma faaliyetleri konusunda yaptığı açıklamada, ''Adana Ülkü Ocakları olarak, İl Yöneticilerimiz ve İlçe Ocak Başkanlarımızla yaptığımız istişareler doğrultusunda, Adana'nın tüm ilçelerinde bulunan mahallelerde Teşkilatlanma kararı aldık. İlçelerde bulunan tüm Mahallelere, Ülkü Ocakları Temsilcisi atayacağız. Temsilcimiz, yaşadığı mahallenin sorunları konusunda tespitler yaparken aynı zamanda eğitim ve kültür çalışmaları konusunda Ülkü Ocakları ve gençler arasında köprü vazifesi görecek.'' dedi.

MAHALLE TEMSİLCİLİSİ ATANMASI KONUSUNDA MUHTARLARA ZİYARET

Adana'nın tüm ilçelerine Mahalle Temsilcisi atanması konusunda Mahalle Muhtarları ile istişarelerde bulunan Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, ziyaretleriyle ilgili yaptığı açıklamada, ''Adana'nın tüm ilçelerinde bulunan mahallelere Ülkü Ocakları Temsilcisi atanması kararımızla ilgili Mahalle Muhtarlarımızı ziyaret ederek, istişarelerde bulunduk. Bizleri, nezaketle karşılayıp ağırlayan ve yardımcı olan Mahalle Muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz.'' dedi.

BAŞKAN KORKUT'UN ZİYARET ETTİĞİ MAHALLE MUHTARLARI

Her mahalleye Ülkü Ocakları Mahalle Temsilcisi atanması konusundaki saha çalışmalarına, Adana'nın merkez ilçesinde bulunan Mahalle Muhtarlarını ziyaret ederek başlayan Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, şimdiye kadar 13 Mahalle Muhtarına ziyarette bulundu.

YÜREĞİR İLÇESİ: Karacaoğlan Muhtarı Bahtiyar Sağlamdemirel, Kazım Karabekir Muhtarı Muzaffer Bolat, Köprülü Muhtarı Cihat Temel

SARIÇAM İLÇESİ: Yıldırım Beyazıt Muhtarı Cengiz Tutar, Gültepe Muhtarı Canan Kurt, Yavuz Sultan Selim Muhtarı Ali Yakar

ÇUKUROVA İLÇESİ: Güzelyalı Muhtarı Göktürk Güngör, Belediye Evleri Muhtarı Yemliha Yücel, Salbaş Esentepe Muhtarı Emine Meclis

SEYHAN İLÇESİ: Sümer Muhtarı Mehmet Kutlu, Fevzipaşa Muhtarı Adnan Küçük, Barış Muhtarı Özkan Ökdem, Aydınlar Muhtarı Ayvaz Tuna

 

Resim

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.