Adana Ülkü Ocakları'ndan Bayram Mesajı

Adana Ülkü Ocakları'ndan Bayram Mesajı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Soner Deniz, yayımladığı kurban mesajı ile birlik, beraberlik ve paylaşmayı ifade eden bayramların, ülkemize milletimize huzur ve refah getirmesini, yapılan ibadetlerin kabul görmesini diledi.

Başkan Soner Deniz ''Kurban Allah'a yakınlaşmak;mazlumlarla paylaşmaktır.'' düsturu ile hareket ederek Mübarek Kurban Bayramı'nın Ülkemize ve Tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim. İfadelerini kullandı.

Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı,insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği,dargınlıklarının giderildiği günlerdir. Bütün bu değerleri barındıran Kurban Bayramı Allah'a yakınlaşmayı;mazlumlarla paylaşmayı ifade eder. Dedi.

Başkan Soner Deniz devamla ''Bizleri bu mübarek güne kavuşturan Cenab-ı Allah'a hamd-ü senalar olsun.Hz. İsmail ruhu ile kutsal bildiği Vatan uğruna can veren şehitlik mertebesine ulaşan yiğitlerimizin yadigarlarını, kahraman gazilerimizi unutmayalım.Sıla-i Rahim yaparak birlik ve beraberliğimizi güçlü kılalım.Bayramları bayram yapan, bayram ruhunu yaşamak ve yaşatmaktır. Bu düşüncelerle, mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, bayramın Ülkemize ve tüm İslam Alemine huzur,barış,kardeşlik, birlik ve beraberlik getirmesi dileği ile hayırlı bayramlar dilerim.'' diyerek sözlerini bitirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.