Adana Ülkü Ocakları'ndan Büyük Başarı

Adana Ülkü Ocakları'ndan Büyük Başarı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanlığı’ndan Büyük Başarı.

ğitim ve öğretim alanında önemli başarılara imza atan Adana Ülkü Ocakları, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kendi bünyesinde açmış olduğu kurslarla nitelikli, milliyetçi şuur ve ahlaka sahip bir gençlik profili üzerinde yoğunlaşan Ülkü Ocakları  geleceğin lider kadrolarını yetiştirme düsturu ile çalışlarak,ÖSYM sınavında 100 ün üzerinde genci üniversiteli yapmış ,gittikleri şehirlerde barınma ulaşım ihtiyaçlarını karşılamıştı. Eğitim ve öğretim alanında azimle çalışmalarına devam eden Ülkü Ocakları Ortaöğretim alanında da büyük bir başarıya imza attı.

 

Ortaöğretim birimine mensup Sefa Furkan KARADAL  yapılan İl Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimlerinde 5 rakibinin arasından oy çoğunluğunu sağlayarak seçimi kazandı. Kazanılan seçimi Ülkü Ocaklarına armağan etti.

Seçim sonrası açıklama yapan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Soner DENİZ:

‘’2023 Lider Ülke Türkiye'nin yolu Ülkü Ocakları'ndan geçmektedir.Yapılan Adana İl Öğrenci Meclisi Seçimlerini, aziz Türk Milletinin teminatı İl Ocak Ortaöğretim Birimimize mensup, Sefa Furkan KARADAL kardeşimiz kazanmış, Adana İl Öğrenci Meclis Başkanı olmuştur. 
Cenab-ı Allah çıktığı bu kutlu yolda yar ve  yardımcısı olsun.’’

Diyerek sözlerini bitirirken;

İl Öğrenci Başkanı Olan Sefa Furkan KARADAL

‘’Başta her daim destek elini üzerinde hissettiğimiz İl Başkanımız Sayın Soner DENİZ beyefendiye Üniversite ve Ortaöğretim’den Sorumlu  İl Başkan Yardımcımız Tuğcan SÖNMEZLER beyefendi, tüm yönetimimize teşekkürü bir borç bilirim.İnancımız ve kararlılığımız ile kazandığımız seçimle almış olduğumuz görevi yine inancımız  kararlılığımız ve azmimizle sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu zafer Milliyetçi-Ülkücü gençliğin zaferidir.Allah yar ve yardımcımız olsun diyerek.’’ Sözlerini bitirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.