Adana Ülkü Ocakları'ndan Çakıroğlu'na Anma Etkinliği

Adana Ülkü Ocakları'ndan Çakıroğlu'na Anma Etkinliği

Adana Ülkü Ocakları Başkanlığı, Şehadetinin 6. yıl dönümünde Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu tüm İlçelerde düzenlediği etkinliklerle andı.

 Şehadetinin 6. yıl dönümünde Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu anan Adana Ülkü Ocakları ve İlçe Ocak Teşkilatları, seminer, mevlid okuma, lokma ve lokum dağıtma, el broşürü dağıtma ve resim asma etkinlikleri düzenledi.

ADANA ÜLKÜ OCAKLARI'NIN ÜLKÜCÜ ŞEHİT ÇAKIROĞLU'NU ANMA ETKİNLİKLERİ

Şehadetinin 6. yıl dönümünde tüm ilçelerde Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu anma proğramı düzenlenmesiyle ilgili bilgilendirmede bulunan Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, yaptığı açıklamada, ''Ege Üniversitesi'nde eğitimini sürdürürken pkk'lı teröristlerin alçak saldırısı sonucu Şehit olan, Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu şehadetinin yıl dönümünde rahmet ve dualarla anıyoruz. Azîz ruhu şâd, mekanı cennet olsun. Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu anmak adına Adana Ülkü Ocakları olarak, tüm İlçelerde etkinlikler düzenledik. Üniversiteler Birim Başkanı Furkan Yıldız'ın sunumuyla 'Mektuplarla Fırat'a Sesleniş' konulu seminer düzenlendi, Cuma Namazı çıkışında lokma ve lokum dağıtıldı, el broşürleri dağıtıldı, Şehidimizin resimleri asıldı ve mevlid proğramları düzenlendi. Ülkücü Şehidimizi, Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile Rahmetle ve Dualarla yad ettik.'' dedi.

 

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.