Adana Ülkü Ocakları'ndan İlçelerde Eş Zamanlı Etkinlik

Adana Ülkü Ocakları'ndan İlçelerde Eş Zamanlı Etkinlik

Adana Ülkü Ocakları, Adana'nın tüm İlçelerinde eş zamanlı etkinlik düzenleyerek, Şehitliklerdeki mezarların ve çevresinin bakımını yaptı.

Terör örgütü PKK'nın Gara katliamı ve Adana'da Şehit mezarlarına yapılan saldırılardan sonra Şehitlerimize sahip çıkmak ve terörü lanetlemek adına Şehitliği ziyaret eden Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, tüm İlçe Ocak Başkanlarına talimat vererek, İlçelerde bulunan Şehitliklerdeki mezarların bakım ve onarımlarının yapılmasını istedi.

ADANA ÜLKÜ OCAKLARI TÜM İLÇELERDE ŞEHİTLERİNE SAHİP ÇIKTI

Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, Şehitlere sahip çıkılması konusunda yaptığı açıklamada, ''Terör örgütü PKK'nın Gara katliamında Şehit ettiği vatandaşlarımızın acısı yüreğimizdeyken, 15 Temmuz FETÖ kalkışmasında Şehit olan Polislerimizden Ahmet ve Mehmet Oruç kardeşlerin mezarlarına yapılan saldırı, bizleri derinden üzmüştür. Katliamları ve saldırıları asla unutmayacağız. Faillerini şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Tepkimi göstermek adına güne Şehitlikleri ziyaret ederek başladım. Adana genelinde tek vücut olmanın önemine binaen, tüm İlçe Ocak Başkanlarımıza talimat vererek, İlçelerinde bulunan Şehitliklerin bakımlarını yaparak dua etmelerini istedik. Vatanımız uğruna şehadet şerbeti içmiş Aziz Şehitlerimizin kendileri de aileleri de kabirleri de bizim için değerlidir. Kabirleri nur, mekânları cennet olsun. Daima Devletimizin, Aziz Türk Milletimizin, Gazi ve Şehit Ailelerinin ve Şehitlerimizin yanında olacağız.'' dedi.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
  

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.