Adana Ülkü Ocakları'ndan Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası

Adana Ülkü Ocakları'ndan Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı tarafından Darbe kalkışmasını engelleyenlerden Şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in adına İlçeler arası futbol turnuvası düzenleniyor.

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası ilk maçlarda Aladağ Ülkü Ocakları ile Yüreğir Ülkü Ocakları ve Ceyhan Ülkü Ocakları İle Yumurtalık Ülkü Ocakları karşılaştı. Turnuvanın başlama vuruşu Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Soner Deniz ve MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş tarafından yapılırken turnuvayı izleyenler arasında MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, İlçe Ülkü Ocakları Başkanları ile 100lerce izleyici vardı.
Açıklama yapan İl Başkanı Soner Deniz;

"Ülkü Ocakları olarak hem vatanı uğruna canını vererek darbe kalkışmasını engelleyen Şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in adını bir nebzede olsa yaşatmak hem de yönetici arkadaşlarımızı spor yapmaya teşvik etmek adına böyle bir turnuva tertiplemiş bulunmaktayız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” sözünden yola çıkarak vücudumuzu zinde tutarak kafamızı daha çok gerçekleştireceğimiz eğitim, kültürel ve sosyal faaliyetlere yoğunlaştıracağımız kanısındayım. Tüm katılımcı ocaklarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Cenab-ı Allah emeklerini boşa çıkarmasın..." dedi.
 

Ayrıca Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığının tertiplediği turnuvaya tüm ilçe Ülkü Ocaklar katılırken 12 takım mücadele verecek. Turnuva 14 gün sürecektir.
 
Kaynak:Ülkücümedya

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.