Ahmet Yiğit Yıldırım'dan Davasına Yönelik Önemli Hedefler

Ahmet Yiğit Yıldırım'dan Davasına Yönelik Önemli Hedefler

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, doğum günü vesilesiyle yaptığı açıklamada, ömrünü adadığı hedefler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla Azerbaycan'ın Şuşa kentinde ilkokul yapılması için harekete geçen ve okulun Türk Birliği’ne giden yolda önemli bir adım olacağına dikkat çeken Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, doğum günü vesilesiyle yaptığı açıklamada, ömrünü İlayı Kelimetullah ve Türk Birliği'nin kurulması yolunda çaba sarfederek geçireceğini söyledi.

CENAB-I ALLAH ÖMRÜMÜ İLAYI KELİMETULLAH VE TÜRK BİRLİĞİ YOLUNDA TÜKETSİN

Doğum gününü kutlayanlara teşekkür etmek için yaptığı açıklamada İlayı Kelimetullah ve Türk Birliği'nin kurulmasına vurgu yapan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Doğum günüm vesilesiyle arayarak ve mesaj atarak tebriklerini ileten, dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Cenab-ı Allah ömrümüzü Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve faziletleriyle donatarak; İlayı Kelimetullah ve Türk Birliği yolunda tüketmeyi nasip etsin.'' dedi.

 

Resim

  

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.