Akşehir Ülkü Ocakları Kütüphane Açtı

Akşehir Ülkü Ocakları Kütüphane Açtı

Akşehir Ülkü Ocakları, Karapınar İlçenin Sazlıpınar Mahallesinde Bulunan Başarılı İlk-Ortaöğretim Okuluna Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kütüphanesi Açtı

Akşehir Ülkü Ocakları Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kütüphanesi Açtı. 

Ocak Başkanı Mustafa Karataş Yaptığı Açıklamada; “Karapınar İlçemizin Sazlıpınar Mahallesinde Bulunan Sazlıpınar İlk-Ortaöğretim Okuluna Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kütüphanesi Açtık. Gayemiz Şehidimizin Adını Yaşatmak ve Geleceğimizin Teminatı Olan Nice FIRAT’lar yetiştirmek! And İçtik Adını Yaşatmaya, Nice FIRAT’lar Yetiştirmeye! Bizler Okumanın ve bilimin ne kadar önemli olduğunun farkında ve bilincindeyiz. Önceliliğimiz Köy Okullarıdır. Fırat’ın Şehit Edilişinin 4. Sene-i Devriyesinde başlattığımız kampanyayla 2 aylık çalışma sonucu yaklaşık 3 bin kitabın bulunduğu bir kütüphane açtık. Kütüphane açılışında bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm camiamıza ve gönüldaşlarımıza teşekkürü borç biliriz. Allah hepsinden razı olsun.” dedi. 

Açılıştan sonra, Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Karataş’a katkılarından dolayı plaket takdim etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.