ALANYA ÜLKÜ OCAĞI HEDEFE KOŞUYOR!

ALANYA ÜLKÜ OCAĞI HEDEFE KOŞUYOR!

Alanya Ülkü Ocakları özlenen hedefe koşuyor.

Erhan Çınar’ın başkanlığını yaptığı Alanya Ülkü Ocağı’nda Başbuğ’un yolunda, Bahçeli’nin direktifleri doğrultusunda eğitim çalışmalarına hız verildi.

Ülkücü Hareket’in karşı karşıya kaldığı muhaliflerin kurultay sürecinde “Lider Devlet Bahçeli’nin yanında” dik durarak yolundan sapmayan Alanya Ülkü Ocağı Başkanı Erhan Çınar, eğitime çok önem veriyor.

Özellikle “ortaöğretimdeki Ülkücüler”e yönelik çalışmaları göz dolduruyor.

Ülkü Ocağı binasında seminer salonu bulunmasına rağmen, ortaöğretimli Ülkücü gençlik salona sığmadığı için açık alanda yapılan seminerlere her hafta Cuma günleri yüzlerce Ülkücü genç katılıyor.

Her hafta bir okuldan bayrak açarak ve düzenli şekilde Ülkü Ocağı’na doğru yürüyüşe geçen Bozkurtların yürüyüşü ilçede göz dolduruyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çakır, “Aralıksız her hafta ve düzenli olarak Cuma günleri en az 200 kişinin katıldığı ortaöğretim eğitim seminerlerine katılım bazen 500 kişiyi buluyor. Galiba bu kadar kalabalık öğrenci sayısıyla seminer yapabilen tek Ocağız… Adeta liseliler kendi aralarında yarışıyor en kalabalık katılımı sağlamak için ve seminerlerimiz Ülkücü yemini ile son buluyor” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.