Alanya Ülkü Ocakları: Şehit Geliyor Diye Düğünü İptal Eden Çifte Kur'an-ı Kerim Verdi

Alanya Ülkü Ocakları: Şehit Geliyor Diye Düğünü İptal Eden Çifte Kur'an-ı Kerim Verdi

Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, Avsallar Mahallesi'nde geçtiğimiz pazar akşamı dünyaevine giren ve şehit cenazesi geliyor diye düğünleri iptal eden çifte ziyaret

Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, Avsallar Mahallesi'nde geçtiğimiz pazar akşamı dünyaevine giren ve şehit cenazesi geliyor diye düğünde müzik çalmayıp düğünü eğlencesiz bitiren ve sadece istiklal marşı ve saygı duruşu ile bitiren Sezgin ve Emine Olgun çiftini evlerinde ziyaret etti. Başkan Çınar genç çifte bu davranışlarından dolayı teşekkür ederek Türk bayrağı ve Kuran-i Kerim hediye etti.

Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, Avsallar Mahallesi'nde geçtiğimiz pazar akşamı dünyaevine giren ve şehit cenazesi geliyor diye düğünde müzik çalmayıp düğünü eğlencesiz bitiren Sezgin ve Emine Olgun çiftini evlerinde ziyaret etti. Başkan Çınar genç çifte bu davranışlarından dolayı teşekkür ederek Türk bayrağı ve Kuran-i Kerim hediye etti.

Avsallar Mahallesi'nde geçtiğimiz pazar akşamı dünyaevine giren çift, Mardin Nusaybin’de PKK’lılar tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının patlaması sonucu şehit olan Özel Harekatçı polis memuru Coşkun Nazilli’nin Alanya'ya gelecek olan cenazesi sebebiyle salonda toplanan yüzlerce misafirle birlikte saygı duruşunda bulunup, düğünü eğlence olmadan bitirmişti. Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, dün bu çifti evlerinde ziyaret edip yapmış oldukları bu davranıştan dolayı Türk bayrağı ve Kuran-i Kerim hediye etti. Başkan Çınar, "Bu genç çiftimiz kendilerine yakışır bir davranışta bulunarak belki yıllardır hayalini kurdukları düğünlerini eğlencesiz bir şekilde yaptılar. Bizlerde Alanya Ülkü Ocakları olarak bugün onları evlerinde ziyaret edip, onlara küçükte olsa çeşitli hediyeler takdim etmek istedik. Allah onlardan razı olsun" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.