Alanya Ülkü Ocakları'nda bayrak değişimi

Alanya Ülkü Ocakları'nda bayrak değişimi

Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar görevi Abil Gündoğdu devretti.

Yaklaşık 4 yıldır Alanya Ülkü Ocakları Başkanı olan Erhan Çına'ın Yerine ise bir dönem MHP Alanya İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürüten ülkücü Abil Gündoğdu atandı.

MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, yeni görevlendirmeyle ilgili soruya "Bu karar tamamen genel merkezin tasarrufu" dedi. Ülkü Ocakları'nda yapılan devir teslim töreninde Kuranı Kerim'i öpen Çınar, görevi Abil Gündoğdu'ya devretti. 
 

Görevi devralan yeni başkan Abil Gündoğdu, "Kıymetli Ülküdaşlarım, dostlarım, Yüce Allah'ın Rıza'sı, Ülkü Ocakları GenelBaşkanımız Olcay Kılavuz ve Ülkü Ocakları Antalya il Başkan'ımız Alperen Tuğrul Küreşoğlu'nun emri ve takdiri ile 23.11.2016 Tarihi itibariyle Alanya Ülkü Ocakları Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Bu şerefli bayrak yarışında Erhan Çınar'a emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Amacımız Ege'de yarım kalan hayalleri gerçekleştirecek eğitimli, kültürlü ve donanımlı nesiller yetiştirmektir. Bu hususta Liderimiz Devlet Bahçeli Bey'in her zaman emrinde olarak çalışmalarımızı sürdürüp almış Olduğumuz şerefli bayrağı en uca taşımak olacaktır" dedi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum