Ankara Ülkü Ocakları, 19. Ankara Kitap Fuarı'nda 1500'den Fazla Kitapla Kitapseverleri Karşılıyor

Ankara Ülkü Ocakları, 19. Ankara Kitap Fuarı'nda 1500'den Fazla Kitapla Kitapseverleri Karşılıyor

Ankara Ticaret Odası'nın düzenlediği 19. Ankara Kitap Fuarı'nda Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı da bir stant açarak kitap severleri ağırlıyor. Başkent'teki fuara katılan Ülkü Ocakları, B12 numaralı stantta 1500'den fazla kitap çeşidi sunuyor.

Ülkü Ocakları Kitap Fuarında Kitap Severleri Bekliyor

Ankara'da her yıl düzenlenen Ankara Kitap Fuarı, bu yıl da kitap severleri ağırlıyor. Fuar kapsamında Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı da bir stant açarak katılımcılara geniş bir kitap koleksiyonunu sunuyor.

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Ömer Şanlı, fuarın açılışında yaptığı açıklamada, B12 numaralı stantlarında 1500'den fazla kitap çeşidi bulunduğunu belirtti. Şanlı, kitap severleri bu zengin içerikle buluşturmanın kendileri için önemli olduğunu ifade etti.

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı'ndan Davet

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Ömer Şanlı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, fuara katılım tarihlerini ve yerini duyurarak kitap severleri stantlarına davet etti. Şanlı, fuarın 1-10 Aralık tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezi'nde düzenlendiğini ve Ülkü Ocakları'nın 1500'den fazla kitapla katıldığını vurguladı.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyyüp Yıldız'dan Ziyaret

Ülkü Ocakları'nın standı, fuarın ilk ziyaretçilerinden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Başdanışmanı Eyyüp Yıldız tarafından ziyaret edildi. Yıldız, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ülkü Ocakları'nın standını ziyaret ederek başarılar dilediğini belirtti.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.