Ankara Ülkü Ocaklarından Uyuşturucuyla Mücadelede Futbol Buluşması..

Ankara Ülkü Ocaklarından Uyuşturucuyla Mücadelede Futbol Buluşması..

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı, uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı farkındalık yaratmak amacıyla Gölbaşı'nda futbol şöleni düzenledi. Gençlerin bir araya geldiği etkinlik, "Uyuşturucuya kurban verilen her genç, kaybedilmiş vatan toprağı kadar önemlidir" mesajıyla gerçekleşti.

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı, uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı mücadele çerçevesinde önemli bir etkinlik düzenledi. Gölbaşı'nda gerçekleşen etkinliğe Ülkü Ocakları üyeleri yoğun ilgi gösterdi.

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Ömer Şanlı, düzenlenen futbol şöleni ile ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları ifade etti: "Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı olarak, uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı mücadele kapsamında, 'Uyuşturucuya kurban verilen her genç, kaybedilmiş vatan toprağı kadar önemlidir' düsturuyla futbol maçı düzenledik."

Bu anlamlı etkinlik, uyuşturucu ve madde bağımlılığının genç nesiller üzerindeki olumsuz etkilerine dikkat çekmek ve bu mücadeleye destek vermek amacıyla gerçekleştirildi. Sporun bir araya getirici gücünden faydalanarak gençler arasında pozitif bir etki yaratma hedefleniyor.

Sonuç olarak, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı'nın uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı bilinçlendirme ve farkındalık oluşturma amacıyla düzenlediği futbol etkinliği, gençler arasında sosyal sorumluluk bilinci oluşturulmasına katkı sağlamıştır. Uyuşturucuyla mücadelede toplumsal dayanışmanın ve gençlerin sağlıklı aktivitelere yönlendirilmesinin önemine dikkat çekmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.