Bartın Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Bartın Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Yaklaşık 3 yıldır Bartın Ülkü Ocakları başkanlığını yürüten Emre Önder, başkanlığı Bünyamin Özgüroğlu'na devretti.

Yaklaşık 3 yıldır Bartın Ülkü Ocakları başkanlığını yürüten Emre Önder, başkanlığı Bünyamin Özgüroğlu'na devretti.

Emre Önder'in açıklaması: 14 yaşımda ortaöğretim öğrencisi iken değerli kardeşim, o zamanki okul başkanım Hüseyin Alp Akın vasıtası ile bünyesine katılma şerefine nail olduğumuz Ülkü Ocaklarında; dinine, imanına, vatanına ve milletine bağlı bir biray olmayı, islam ahlakı ve fazileti Türklük gururu ve şuuru ile yaşamayı ve bu faziletleri yaşatmayı, bu kutlu TÜRK - İSLAM davasının bilinçli savunucusu olmayı ve daha birçok mefkureyi öğrendik. Karakterimizde zerre kadar bir güzellik var ise bu bize Ülkü Ocaklarının katkısıdır.

Başta bu kutlu mefkureleri kendilerine ülkü edinen bir camianın uzun senelerdir içinde bulunmaktan, son nefesimize kadar da Allah'ın izni ile bulunacağımızdan ve il başkanlığını yapma şerefine nail olmaktan son derece onur ve gurur duyduğumuzun bilinmesini isterim.

Onur ve gurur duyduğumuz ocaklarımızdaki görevimizi namusumuz şerefimiz bilerek ve bu bilinçle sahiplenerek bu zamana kadar ben ve teşkilatım olarak layığı ile yaptığımızı düşünüyorum.

13/02/2014 tarihinde devralmış olduğum bu kutlu sancağı 22/12/2016 tarihi itibari ile il ikinci başkanım Bünyamin Özgüroğlu başkanıma devretmiş bulunuyorum. Rabbim yar ve yardımcısı olsun.

Ülkü Ocakalrı Eğitim ve Kültür Vakfı Bartın İl Başkanlığı görevini yapmış olduğum süre zarfı içerisinde; bizlerden maddi manevi desteklerini esirgemeyen çok kıymetli büyüğümüz davamızın önde gelen isimlerinden kendisinden çokşeyler öğrendiğimiz değerli Bartın Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın'a, belediye başkan yardımcımız Hüseyin Taner Çetin'e, görev sürem boyunca hep istişareli çalıştığımız MHP Bartın İl Başkanlarımız sayın Sezai Bilgin, Tuncay Maden, ve Ercüment Özçelik'e MHP merkez ilçe başkanlarım Avni Kabasakal ve Murat Demir'e, MHP Kadın Kolları Başkanım Nuran Akmaz'a MHP İl ve ilçe yöneticilerimizden Orhan Ölçek, Aykut Oktay Ulu, Erol Özşan, Ümit Malkoç ve tüm il teşkilatımıza, MHP Amasra İlçe Başkanımız Bilgehan Doğanel ve teşkilatına, MHP Kurucaşile İlçe Başkanı Necmettin Özel ve Teşkilatına, MHP Ulus İlçe Başkanlarımız  Yasin Kocak Muammer Çakır ve teşkilatlarına,Kumluca Belediye Başkanımız Sayın İsmail Can'a, genel meclisi üyelerimize belediye meclis üyelerimize, Türkiye Kamusen il başkanı sayın Sezai Hangişi ve teşkilatına, hertürlü çalışmayı birlikte yürüttüğümüz sevincimizi hüznümüzü paylaştığımız il ocak yöneticilerim Murat Kabataş, Burak Kökcü, Kazım Cebe, Emrah Dönmez, Yusuf Küçüle, Halil Çeliktürk, İbrahim Üstün, Orhan Akar, Ozan Selim Güreş, Mert Ünen, Ömer Dursun, Asena Ergin ve Tüm Teşkilat mennsuplarıma, üniversite konsey başkanlarım Oğuzsan Topsoy ve Yiğitcan Gür'e, İl Öğrenci Meclis Başkanım Fatih Saka'ya ve tüm hemşehrim ve ülküdaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Ben onlardan razıyım. Allah'ta onlardan razı olsun. Üzerimizde şüphesiz haklarımız vardır. Hakkınızı helal edin. Benim hakkım geçmiş ise hepinize helal olsun.

Ve tabiki bizleri bu göreve layık gören klavuzumuz, yolgöstericimiz, ağabeyimiz, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beye görevde bulunduğumuz süre zarfı içinde ve dışında herzaman yanımızda olduğu için çok teşekkür ederim. Saygı ve Sevgilerimle.. Allah'a Emanet Olun.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.