Başkan Sağlam, Ülkü Ocaklarının Emektar Başkanlarını Buluşturdu!

Başkan Sağlam, Ülkü Ocaklarının Emektar Başkanlarını Buluşturdu!

Ülkü Ocakları Oltu İlçe Başkanı Vedat Sağlam, bugüne kadar Oltu’da ülkü ocakları için çalışmış emektarlar başkanları ve MHP Oltu ilçe teşkilatını bir araya getirdi.

Ülkü Ocakları Oltu ilçe binasında gerçekleştirilen buluşmaya Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Coşkun ve Ülkü Ocakları Oltu İlçe Başkanı Vedat Sağlam’ın yanı sıra, ülkü ocaklarında başkanlık görevi yürütmüş ülkücüler ve geçmişte MHP’nin Oltu’daki faaliyetlerinde aktif rol almış partililer ve Türk-Eğitim-Sen temsilcileri katıldı. 

Buluşmada bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Başkanı Vedat Sağlam, “Ülkü ocaklarının amacı, yer yüzünde tek bir dava vardır; Cenab-ı Allah’a kul, Hz. Peygamber’e ümmet olmaktır. Bizim diğer ülkü ocaklarının davası bunların ancak kölesidir. 1968 yılında başlayan ülkü ocaklarını biz şehitler kervanı olarak nitelendirdik. İdam sehpalarında celladından helallik isteyen şehitlerimiz var bizim. Biz onların saçındaki tüy bile olamayız, bunun bilincindeyiz. Ülkü ocaklarını Allah’ın bir dergahı olarak bilirsek, hepimiz bu davayı daha inançlı bir şekilde sürdürürüz. Burada bulunan değerli eski başkanlarımızın geçmişte yaptıklarıyla biz bugünlere geldik. Bu bayrak şimdilik bize emanet edildi. Bizi bekleyen zor günler de olacaktır. Şunu da hatırlatmak isterim ki; bizim partimiz Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Cenab-ı Allah hiçbir zaman bizim belimizi bükmesin” diyerek buluşmaya katılan eski başkanlara teşekkür etti.

Öte yandan buluşmaya katılan eski başkanlar ve yönetimdeki partililer uzun süre sohbet ederek hasret giderdiler.

Başkan Sağlam, Ülkü Ocaklarının Emektar Başkanlarını Buluşturdu!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum