Burdur Ülkü Ocaklarından Uyuşturucu Konferansı

Burdur Ülkü Ocaklarından Uyuşturucu Konferansı

Ülkü Ocaklarından uyuşturucu konferansıBURDUR Ülkü Ocakları tarafından 'Ey Türk Gençliği Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme' konulu uyuşturucu ve madde bağımlılığı konferansı düzenlendi.

Burdur Ülkü Ocakları tarafından Müze Müdürlüğü Salonu'nda düzenlenen konferansa MHP İl Başkan Yardımcısı Ünal Özilhan, Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete, MHP'li Belediye Meclis Üyesi İbrahim Uğuz ile Ülkü Ocakları üyeleri katıldı. Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete, Ülkü Ocakları Genel Merkezinin başlattığı 'Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme' kampanyasına Burdur Ülkü Ocakları olarak, gençlerle birlikte omuz omuza milli bir şuurla destek olacaklarını söyledi. Mete, "Sizleri Türk kültürü ve ahlakı ile bağdaşmayan, yabancı sermayelerin rant kazanmak için zehir tüccarlığı yaparak zehirlemelerine izin vermeyin. Damarlarınızdaki asil kanı kirletmeyin. Çağımızın gençliğimize yönelik en büyük saldırısı uyuşturucu maddeler ve madde bağımlılığıdır" dedi.

Burdur Ülkü Ocakları Sosyal Sorumluluk Birimi Başkanı Emine Canyalçın tarafından 'madde bağımlılığı nedir?', 'madde bağımlılığı ile mücadele yolları' konusunda konferans verildi. Canyalçın, Türkiye'nin 81 ilinde uyuşturucu ve diğer maddelere çok kolay erişilebildiğini anlattı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.