Devlet Bahçeli'den Ülkü Ocaklarına Dikkat Çeken Ziyaret

Devlet Bahçeli'den Ülkü Ocaklarına Dikkat Çeken Ziyaret

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Genel Merkezini ziyaret ederek geleneksel bayram kahvaltısına katıldı.

Bayram Namazı ve  Başbuğ Alparslan Türkeş'in anıt mezarını ziyaret programlarından sonra geleneklerini bozmayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Genel Merkezini ziyaret ederek geleneksel bayram kahvaltısına katıldı.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DEN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET

Bayram Namazını kıldıktan sonra MHP'nin kurucu Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş'in Beştepe'deki anıt mezarını ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, her yıl olduğu gibi Ülkü Ocakları Genel Merkezini ziyaret ederek, geleneksel bayram kahvaltısına katıldı. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, kahvaltı programında gençlerle sohbet eden MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye bayram hediyesi sundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ülkü Ocaklarını ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, ''Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin teşrifleriyle Ülkü Ocakları Genel Merkezimizde geleneksel bayram kahvaltımızı gerçekleştirdik. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’yi Cenab-ı Allah başımızdan eksik etmesin.'' dedi.

GENEL BAŞKAN YILDIRIM'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Ramazan Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, ''Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Bayram demek kardeşlik demektir, gönüllerin birleşmesidir. Bayram, Kerkük’ten yükselen sesin, Karabağ’dan duyulması, Kırım’dan uzanan elin, Kudüs'ten tutulması, Doğu Türkistan’daki bir çocuğun umudunun yeşermesidir. Hakkâri’den kurulan sofraya Edirne’den icabet eden, Trabzon’dan uzatılan ikramı Mersin’de alan, Kars’tan söylenen selama İzmir’de aleyküm selam diyen gönüllerdir. Türk milletinin yüreği tarihler boyunca bayramıyla, bayrağıyla, bağımsızlığıyla, tüten bacasıyla, mazluma ses, zalime set olmasıyla atmıştır. Cenab-ı Allah Türk milletine nice bayramlara sağlıcakla, huzurla erişmeyi nasip etsin. Bu duygu ve düşüncelerle; dualarımızla idrak edeceğimiz Ramazan Bayramının Türk-İslam Alemine, Turan coğrafyamıza huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.