Didim Ülkü Ocakların'dan Duyarlı Çalışma

Didim Ülkü Ocakların'dan Duyarlı Çalışma

Didim Ülkü Ocakları, Doğu ve Güneydoğu’da terörle mücadele eden Güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla duyarlı bir çalışmaya imza attı.

Didim Ülkü Ocakları, Doğu ve Güneydoğu'da terörle mücadele eden Güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla duyarlı bir çalışmaya imza attı. Hazırlanan stantta vatandaşlar, güvenlik güçlerine mektup yazarak duygularını dile getirdi.

Didim Ülkü Ocakları anlamlı bir çalışmaya imza attı. Doğu ve Güneydoğu'da terörle mücadele eden Güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla başlatılan kampanya çerçevesinde Merkez Camii önünde stant kurularak Didimliler duygu ve düşüncelerini yazılı olarak kaleme aldı. Kimi vatandaşlar ise mektup yazmanın yanı sıra Güvenlik güçlerine Ramazan ayı tebriği gönderdi.

Didim Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Uçkaç kampanyanın güvenlik güçlerine moral amacıyla gerçekleştirildiğini belirterek "Son günlerde yaşanan terör olaylarından sonra Güvenlik güçlerimize moral vermek amacıyla bu kampanyayı gerçekleştirdik. Didimlilerin kaleme aldığı tüm bu mektuplar güvenlik güçlerimize tanıdığımız kişiler aracılığıyla ulaştırılacaktır. Kampanyamıza Türk Eğitim Sen, Türk Sağlık Sen, Türk Haber Sen ve Türk Büro Sen'de destek olmaktadır. Katkı sunan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.