Eskişehir Ülkü Ocaklarından Valilik Ve Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret

Eskişehir Ülkü Ocaklarından Valilik Ve Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret

Eskişehir Ülkü Ocakları Eskişehir Valisi Sayın Azmi Çelik ve Eskişehir İl Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Şahin’i makamlarında ziyarette etti.

Valilikte gerçekleşen ziyarette, nazik ziyaretin kendisini memnun ettiğini söyleyen Vali Çelik, kabul esnasında yaptığı açıklamada, ülke olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerektiğine vurgu yaptı. Türkiye’nin geleceği için genç fikirlere ihtiyaç olduğunu dile getiren Vali Çelik, ülkemizi daha ileriye götürmek adına geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi iyi yetiştirmemiz gerektiğini savundu. Ocak Başkanımız Yasin Yumrukaya’ya iyi niyet dilekleri için teşekkür eden Vali Çelik, Eskişehir Ülkü Ocakları Yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Emniyet Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Eskişehir İl Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Şahin, Türkiye’nin birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğine vurgu yaparak,Eskişehir Ülkü Ocakları yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Sohbet havasında geçen ziyaretlerde Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanı Yasin Yumrukaya, 15 Temmuz akşamı kalkışılmaya çalışılan darbe girişiminin Türk Milleti tarafından önlendiğini hatırlattı. Eskişehir Ülkü Ocakları’nın yaptığı çalışmaları anlatan Ocak Yumrukaya; söz konusu vatan olduğunda, gönül birliği yapan Türk Milletinin birliğini kimsenin bozamayacağını söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.