ETİMESGUT ÜLKÜ OCAKLARI YENİ DÖNEME HAZIR

ETİMESGUT ÜLKÜ OCAKLARI YENİ DÖNEME HAZIR

Etimesgut Ülkü Ocakları hizmet verdiği dairesinin fiziki koşullarını yoğun bir çalışmayla yenileyerek, yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale getirdi.

Yapılan tadilat sonunda yenilenen ocak seminer salonuna ise Ege Üniversitesi’nde şehit edilen ülkücü öğrenci Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun adı verildi.

Etimesgut Ülkü Ocakları başkanı İbrahim Ulus ve yönetim kurulu yoğun çalışmalar sürdürerek, ocak binasının eksiklerini tamamladılar. Dairenin iç yapısı eğitim ve öğretim faaliyetlerine daha uygun hale getirildi, mutfak ve tuvalet kısımları yeniden yapıldı. Bütün duvarları tadilat geçiren ocak dairesinde, yer döşemeleri yenilendi, yeni koltuk ve sedirlerle çalışmalara uygun hale getirildi. Ocak içinde duvar kaplamaları ve stor perdelerle Başbuğ Alparslan Türkeş, Lider Devlet Bahçeli’nin sözleri ve resimleri, Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun resimleri ocağı süsledi. Ocağın ışıklandırmaları ve tabelası da yenilendi.

Etimesgut Ülkü Ocakları yönetim kurulu adına başkan İbrahim Ulus, yaptıkları çalışmaların gençlerin daha iyi koşullarda eğitim görmesi ve ülkücülerin hizmetlerini daha güzel bir ortamda gerçekleştirmesi için yapıldığı ifade etti ve özellikle eğitim salonuna Fırat Yılmaz Çakıroğlu adını vermiş olmaktan dolayı gururlu olduklarını ifade etti. Her bir ülkücünü Çakıroğlu gibi şehit adayı olduğunu belirten Ulus, “şehidimizin ismini her alanda yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

1-005.jpg12033404_10206580999676820_692020462_n.jpg3-005.jpg4-004.jpg

kaynak:ülkücümedya

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.