FATİH ÜLKÜ OCAKLARI YARDIMLARINIZI BEKLİYOR

FATİH ÜLKÜ OCAKLARI YARDIMLARINIZI BEKLİYOR

Bugüne kadar yaptığı etkinliklerle göz dolduran Fatih Ülkü Ocakları kiradan kurtuldu. Bu davaya gönül vermiş her kesimden vatandaşların yardımı ile ocağa dört katlı bir bina alınmıştır.

Alınan bu binanın ülkü ocaklarının adına yakışır şekilde düzenlenerek yeni eğitim-öğretim dönemi başlamadan tadilatının tamamlanması gerekmektedir. Bunun için bütün ülkücülerin az çok demeden maddi yardımları beklenmektedir. Duyarlı ülkücülerin bu sese kulak verip yardımlarını esirgemeyecekleri ve en güzel şekilde hizmete girmesi için gereğini yapacaklarını umuyoruz.

Ülkemizde yaşanan son olaylar, ülkenin ülkücülere ne kadar çok ihtiyacının olduğunu ve ülke için canlarını seve seve verebileceklerini göstermiştir.

ÜLKÜ OCAKLARI İLİM YUVANALARIDIR

‘Ülkü Ocakları ilim yuvalarıdır, birlik ve beraberliğin manevi duygularla yaşandığı sıcak hanelerdir, dostluğun öğrenildiği, kişiliğin ve karakterin oluşturulduğu, İslam Ahlak ve Faziletinin öğretildiği, vatanı seven, milletine bağlı gençlerin Türklük gurur ve şuurunda yetiştirildiği, paylaşmanın yaşandığı ve yaşatıldığı, topluma örnek olacak gençlerin yetiştirildiği, Allah rızasını kazanabilmek adına mübarek davalarında mücadele eden çıkarsız ve birbirini seven insanların bulunduğu dergahlardır. ‘Ülkü Ocaklarında ADAM yetişir. Unutanlar hatırlasın, hala öğrenemeyenler öğrensin, bilenler gitsin bilmeyenlere anlatsın Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfıdır.

Fatih Ülkü Ocağının eğitim-öğretim yılına yetiştirilip ülkesini seven gençlerin yetişmesinde katkım olsun diyorsanız aşağıdaki hesap numarasına yatıracağınız yardımlarla katkıda bulunun.

HALKBANKASI ERYAMAN ŞUBESİ

ORTAK HESAP:ERHAN DİNDAS-AYTEKİN SONGELEN

İBAN: TR05 0001 2001 3870 0001 1046 94

HESAP NO: 01104694

FATİH ÜLKÜ OCAKLARI

Kaynak:Başkentte Pusula

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.