Fatih Ülkü Ocakları'dan Dev Etkinlik! Ali Kınık, Kaya Kuzucu ve Alperen Kekilli Sahne Alacak..

Fatih Ülkü Ocakları'dan Dev Etkinlik! Ali Kınık, Kaya Kuzucu ve Alperen Kekilli Sahne Alacak..

Fatih Ülkü Ocakları 30 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecek Gelenekten Geleceğe 5.Geleneksel Öz’e Çağrı gecesi için hazırlıklarına başladı. Ankara Sincan ilçesinde gerçekleşecek organizasyona Ali Kınık, Kaya Kuzucu ve Alperen Kekilli gibi isimler katılacak.

Fatih Ülkü Ocakları geleneksel Öz'e Çağrı gecesi için hazırlıklarına başladı. 1994 tarihinden bu yana kutlanan organizasyon, bu yıl  Ankara Sincan Sinan Şamil Sam Spor Salonunda gerçekleşecek. 

FATİH ÜLKÜ OCAKLARI ÖZ'E ÇAĞRI GECESİ 30 EKİM ANKARA SİNCAN'DA

Büyük organizasyon ile alakalı Ocak başkanı Metehan Aksu AKSU “Fatih Ülkü Ocakları olarak kuruluşumuz olan 1994 tarihinden günümüze devam eden Öz’e Çağrı Gecesi adı altında gelenekselleşmiş bir faaliyet var. Bizlerde bu programa Gelenekten Geleceğe temasını yerleştirerek tekrar edeceğiz. Programımız Ankara Sincan Sinan Şamil Sam Spor Salonunda gerçekleşecek." ifadelerini kullandı.

Geceye Ali Kınık, Kaya Kuzucu ve Alperen Kekilli gibi isimler katılırken Grup Dostlar Halk Oyunları ekibi ve Mehter Takımı bu önemli geceyi şenlendirecek.

Fatih Ülkü Ocakları Başkanı Metehen Aksu "Bu güzel etkinlikler çerçevesinde içerisinde bulunduğumuz durumu unutmayarak sosyal mesafe, temizlik ve maske kurallarını ihlal etmeden programımızı tamamlayacağız. 30 Ekim 2021 tarihinde, 18:00 saatinde tüm vatandaşlarımızı Gelenekten Geleceğe 5.Geleneksel Öz’e Çağrı Gecemize davet ediyorum.” dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.