İNEGÖL ÜLKÜ OCAKLARI İFTARDA BULUŞTU

İNEGÖL ÜLKÜ OCAKLARI İFTARDA BULUŞTU

İnegöl Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde ülkücü camia vatandaşlarla bir araya geldi.

negöl Ülkü Ocakları binası önünde yapılan iftar programına Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İnegöl İlçe yöneticileri, İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği yöneticileri,İnegöl Manav Türkmen Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri,Ülkü Ocakları mensupları, Üniversite, Lise öğrencileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


İnegöl Ülkü Ocakları Başkanı Yücel ERİM, iftar programına katılanlara teşekkür ederek; "Türk-İslam davasına gönül vermiş dava erleri, Türk-İslam ülküsünün yılmaz bekçileri ve değerli dava arkadaşlarım İnegöl Ülkü Ocakları’mızın düzenlemiş olduğu “Ülkücü Şehit Hasan AYDIN” iftar yemeği programımıza hoş geldiniz.


Ülkemizin çok zorlu bir süreçten geçtiği şu günlerde sizleri bir araya getirerek birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu ve bizim bir olduğumuz sürece ülkemiz ve milletimiz üzerinde hain emelleri olanların emellerini asla gerçekleştiremeyeceklerini göstermek istedik.

Sizlerin asaleti Türk milletinin güvencesidir. Sizlerin inanmışlığı, sizlerin heyecanı Türkiye’nin teminatıdır. Her biriniz ufuktaki sancak, her biriniz Türklüğün yılmaz bekçilerisiniz. Her biriniz bağımsızlık abidesi, her biriniz gurur kaynağısınız.

Ülkücü Hareket varolduğu sürece bayrağımızı indirmeye çalışanlar, vatanımızı bölmeye çalışanlar en korkunç şekilde cevaplarını alacaktır.

Bu kutlu günlerin birlik ve beraberliğimizin sağlanması, ülke ve bölgemizdeki istikrarsızlığın sona ermesi, Türk dünyasında yaşanan zulmün bitmesi ve tüm İslam âleminin uyanışına vesile olmasına diliyorum. En kalbi duygularımla sizleri Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum.” Dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.