İzmir Ülkü Ocakları'na Dur Durak Yok!

İzmir Ülkü Ocakları'na Dur Durak Yok!

İzmir Ülkü Ocakları faaliyetlerini ara vermeden sürdürüyor. İzmirli gençlerle her platformda buluşmayı amaçlayan programlar gerçekleştiren ülkü ocakları, geçtiğimiz haftayı yine çok yoğun geçirdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz´un İzmir´i ziyareti ocaklı gençleri heyecanlandırırken, Karabağlar Ülkü Ocaklarının yeni hizmet binasının açılışı da İzmir´deki ülkücülerin buluşmasına sebep oldu.

 

Karşıyaka Cumhuriyet Yürüyüşü

Karşıyaka Ülkü Ocakları tarafından gelenek haline getirilen Cumhuriyet Yürüyüşü ilçe halkı tarafından coşkuyla karşılanırken, esnaf ve Karşıyakalılar tarafından büyük destek gördü. Yürüyüş sonrasında katılımcılara hitap eden İzmir Ülkü Ocakları Başkanı Bilgehan Ağababa, “Biz ülkücüler, Atatürkçüyüz, Türk Milliyetçisiyiz ve cumhuriyetimizin bekçisiyiz. Milletimizi bir araya getiren tüm değerlerin savunucuları olarak inançlarımızdan bir adım bile geri atmadan yürüyoruz. Her zaman ve şartta da Türk Milletinin yanındayız” dedi.

/resimler/2016-11/3/1044275264743.jpg

 

Tire´de Muhteşem Şölen

Tire Ülkü Ocaklarının tertip ettiği şölen ise çok yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz´un da katıldığı şölende şarkıcı Ahmet Şafak sahne aldı. Gecede Ülkücü şehitleri de anan İzmirli Ülkücüler çalışmalarının her alanda sürdüreceklerini dile getirdi. İzmir Ülkü Ocakları tarafından tertip edilen tüm organizasyonlara MHP İzmir İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı İzmir İl Yönetimi ve diğer ülkücü teşkilatlar da katıldı.

 

/resimler/2016-11/3/1044538789807.jpg

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.