Keçiören Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi: Yeni Başkan Burakhan Tidim Oldu..

Keçiören Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi: Yeni Başkan Burakhan Tidim Oldu..

Ülkü Ocakları Keçiören İlçe Başkanlığı'na Burakhan Tidim atanırken, görev değişikliği için düzenlenen törene Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Ömer Şanlı ve MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan katıldı. Görevi devreden Abdulbaki Kopar'a teşekkürler sunuldu.

Ülkü Ocakları Keçiören İlçe Başkanlığı'nda bayrak değişimi gerçekleşti. Burakhan Tidim, yeni ilçe başkanı olarak atanırken, görevi devreden Abdulbaki Kopar'a teşekkürler sunuldu. Değişiklikle ilgili olarak Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Ömer Şanlı ve MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan da törene katıldı.

Törende konuşan Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Ömer Şanlı, yeni ilçe başkanı Burakhan Tidim'e yeni görevinde başarılar diledi. Ayrıca, görevini devreden Abdulbaki Kopar ve daha önce Ülkü Ocakları Keçiören İlçe Başkanlığı yapmış olan ülküdaşlara teşekkür etti.

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan da törende yaptığı açıklamada, Ülkü Ocakları Keçiören İlçe Başkanlığı devir teslim törenine katıldıklarını ve Burakhan Tidim'e yeni görevinde başarılar dilediklerini ifade etti. Görevi devreden Abdulbaki Kopar'a da davaya yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Ülkü Ocakları'nın genç kadrolarıyla Türk milliyetçiliği ve ülkücü hareketin temsilcileri olarak faaliyet gösterdiği biliniyor. Keçiören ilçesindeki bu görev değişikliği, ilçe teşkilatının daha etkin bir şekilde çalışmasını amaçlıyor ve yeni dönemde Ülkü Ocakları'nın çalışmalarına ivme kazandırmayı hedefliyor. Burakhan Tidim'in yeni göreviyle ilçedeki milliyetçi gençlik hareketinin daha da güçlenmesi bekleniyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.