Malatya Ülkü Ocakları Minik Kalpleri Sevindiren "Ülkü Ocakları Konteyner Kent Kardeşliği" Projesini Gerçekleştirdi

Malatya Ülkü Ocakları Minik Kalpleri Sevindiren "Ülkü Ocakları Konteyner Kent Kardeşliği" Projesini Gerçekleştirdi

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı, "Ülkü Ocakları Konteyner Kent Kardeşliği" projesinin ilk etkinliğini Teknokent Konteyner alanında gerçekleştirdi. Bu anlamlı etkinlik, depremin etkisini yaşayan minik kalpleri sevindirmeyi hedefliyordu. Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, projenin amacıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Turgay Şengönül, "Ülkü Ocakları Konteyner Kent Kardeşliği" projesinin ilk etkinliğini Teknokent Konteyner alanında gerçekleştirdiklerini ifade etti. Etkinlikte, depremden etkilenen çocuklara çeşitli oyunlar, aktiviteler, etkinlikler ve hediyeler sunularak yüzlerinde tebessüm oluşturuldu. Çocukların etkinliğe yoğun ilgi gösterdiğini belirten Şengönül, "#ÜlküOcakları beklenendir, umudun kendisidir" şeklinde konuştu.

16660689818282.jpg

Ülkü Ocakları'nın bu örnek projesiyle depremzedelerin zorlu yaşamlarına umut ve neşe katıldı. Konteyner kentte yaşayan çocuklar, keyifli vakit geçirerek unutulmaz anılar biriktirdi. Proje, toplumsal dayanışmanın önemine vurgu yaparak depremzedelerin yaralarını sarmaya destek oluyor.

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı'nın gerçekleştirdiği "Ülkü Ocakları Konteyner Kent Kardeşliği" projesi, toplumun dezavantajlı kesimlerine yardım elini uzatmayı ve umut aşılamayı amaçlıyor. Minik kalplerin tebessüm ettiği etkinlikler, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın umut dolu bir şekilde büyümelerine katkı sağlıyor. Ülkü Ocakları, bu projelerle toplumda dayanışma ve yardımlaşma duygularının pekiştirilmesine önemli bir katkı sunuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.