MEHMETÇİĞE 1071 ADET MORAL MEKTUBU

MEHMETÇİĞE 1071 ADET MORAL MEKTUBU

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Emrah Yılan Mehmetçiğe moral amacıyla Asena ve Bozkurtların yazdığı 1071 adet mektubu Afrin’de görev yapan Mehmetçiğe Ocak binasında düzenlenen basın toplantısı ile yolladı.

Yüce Türk milleti tarihin her safhasında mazlumun yanında olmuş ve adaletiyle merhametiyle hoşgörüsüyle de muamele etmiştir. Diğer taraftan zalimin ve zulmün karşısında dimdik durarak alçakların dünyalarını başlarına yıkmıştır. Bildiğiniz üzere Suriye’de 6 yılı aşkın bir süredir yaşanan savaşlar neticesinde yüzbinlerce insan hayatını kaybetmiş toprak kanla gözyaşıyla sulanmıştır. Ülkemizin güney sınırında bulunan PKK’nın uzantısı YPG’li PYD’li canavarlar vatanımızı milletimizi tehdit ederken kahraman Türk ordumuz Afrin’den zeytin dalı harekâtını başlatmıştır. Yiğitler yiğidi Mehmetçiklerimizin göğüslerindeki imanlarıyla ihanet bozguna uğratılmıştır. Türk milletinin elli yedinci Alayı olan Ülkü Ocakları Türk milletinin ve Türk askerinin sonsuza kadar yanındadır. Bu beraberliğin nişanesi olarak Ülkü Ocakları il ve ilçe başkanlıklarımızın aracılığıyla askerlerimizin muzaffer olması için fetih sureleri okutulmaktadır. Dün Kerkük için hazır olan binlerce bozkurt bugün ise Afrinde Mehmetçiğimizle omuz omuza sırt sırta şehadeti düşünerek geri dönmemek anlayışıyla hazır olduğunu buradan haykırmaktayız.

Bu anlamda daha önceden Şırnak İdil de görev yapmakta olan Mehmetçiğimize moral amaçlı göndermiş olduğumuz mektupları bugünde ülkü ocakları Malatya İl Başkanlığı olarak yüzlerce bozkurt ve Asenalarımızın Afrinde mücadele eden yiğitlerimize yine moral olması amacıyla yazdıkları 1071 adet mektubu bugün itibariyle Afrin’de ki yiğitlerimize ulaştıracağız. Cenab-ı Allah’ın sonsuz kudreti yardımı Mehmetçiğimizle beraber olsun Cenab-ı Allah güç ve kuvvet versin selam olsun Allah’ın aslanı Hamza yürekli yiğitlere selam olsun günümüzün Kürşatlarına selam olsun Alparslanlara Fatihlere.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.