Milas Ülkü Ocakları Yeni Hizmet Binası Açıldı

Milas Ülkü Ocakları Yeni Hizmet Binası Açıldı

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

Yeni binanın açılışı Muğla Ülkü Ocakları il Başkanı Metehan Aydın, İl yönetimi, Didim Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Uçkaç ve yönetimi, MHP Milas İlçe Başkanı Cengiz Özkaya ve yönetimi, MHP Meclis üyeleri Mevlüt Kiriş, İlhan Şimşek, Kasım Özkan, MHP eski İlçe Başkanı ve Meclis Üyesi Suat Keskin, Muhtar Recep Panay, Basın Mensupları ve çok sayıda davetli ile gerçekleşti. 
Program Pilav-Keşkek ikramı ile başlayarak daha sonra İlçe Başkanı Hayrettin Gönül ve İl Başkanı Metehan Aydın Bey'in konuşmaları ile sürdü.
Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül; "Yeni hizmet binamız içinde "Ahmet Kozak Kültür Evi", "Bayanlar Birimi", "Yönetim", "Şehit Polis Yaşar Özlem Ders Salonu", "Başkan", "Mutfak" ve "Mescit" olmak üzere toplam 7 odadan oluşmaktadır" diyerek davetlilere tanıttı. Daha sonra Yeni hizmet binamızın açılışında bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyor ve hizmet binamızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.
Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Metehan Aydın; "Bugün burada toplanmamıza vesile olan Milas Ülkü Ocakları Başkanım Hayrettin Gönül ve Yönetimine bu güzel binayı hizmete hazırladıkları için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum" diyerek memnuniyetini dile getirdi.
Daha sonra program Aziz Şehitlerin ruhuna okunan Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dualar ile devam etti. Açılış kurdelasını Ülkü Ocakları İl Başkanı Metehan Aydın ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hayrattin Gönül birlikte kesti. Açılış daha sonra ikramlar ve sohbetler ile devam etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.