Milas Ülkü Ocakları'ndan Kurban Bayram Mesajı

Milas Ülkü Ocakları'ndan Kurban Bayram Mesajı

Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül'ün Kurban Bayramı nedeni ile yayınlamış oldukları mesajı..

Ülke ve Türk milleti olarak imtihanların en ağırından geçtiğimiz son dönemlerde, Bayramlar manevi dünyamızın birleştirici gücü olmalıdır. Kibir ve kin ile kirlenmiş olan yüreklerin yaktığı nefret ateşi ancak milli duyguların güçlenmesi, manevi dünyamızın paylaşma yolu ve birliğe ermesi neticesinde söndürülebilecektir. İnancım odur ki, aylardır ve hatta yıllardır Aziz Vatan uğruna vermiş olduğumuz Şehitlerimizin ruhunun şaad olması Yüce Türk Milletinin birliğinde saklıdır.
Neredeyse her gün ateş düşen evler, yürekler, yetim kalan evlatlar ve eşlerin var olduğu Ülkemizde, bu Bayram da maalesef hüzünle karşılanacaktır. İçimiz buruk, yüreğimiz yaralı, gönüllerimiz kor olmuştur. Ateş düşen gönüllerin feryadı arş-ı ala'ya varmış iken, bu sesi hala duymayanların iflah olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum. Millet olarak dualarımızdan eksik bırakmadığımız Aziz Şehitlerimiz ve onların değerli aileleri dünya ahiret başımızın tacı, gönüllerimizin vazgeçilmez kıymetleri olmalıdır. 
Belirtmek isterim ki Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak, üzerimize düşen her ne ise yılmadan, yorulmadan yapılacak olup, Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak için var gücümüz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşünceler ile yoksulların arandığı, kimsesizlerin görüldüğü, yetimlerin sorulduğu, gözyaşlarının dindiği bir Bayram geçirmemizi diliyor, Aziz Türk Milletinin Mübarek Kurban Bayramını en içten duygular ile kutluyorum..
Cenab-ı Allah, Büyük Türk Milletinin yar ve yardımcısı olsun..
 
Hayrettin GÖNÜL
Milas Ülkü Ocakları Başkanı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.