Olcay Kılavuz: MHP'ye Hakaret Karşılıksız Kalmaz!

Olcay Kılavuz: MHP'ye Hakaret Karşılıksız Kalmaz!

MHP Mersin Milletvekili, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, "İpi çürük çıkanlar" diyerek, "Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve onun muhterem mensuplarına yönelik hiçbir hakaret karşılıksız kalmaz."dedi.

MHP Mersin Milletvekili ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz,13 Ağustos 2018 pazartesi günü  “MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ; TÜRKLÜĞÜN YALNIZ VE YALNIZCA ZALİME DOĞRULAN KILICIDIR" başlıklı basın açıklaması şöyle:

İpi çürük çıkanlar, siyasî hamleleri tam anlamıyla fiyasko olanlar, konumlarını belirlemekte zorluk çekenler, ilk rüzgarda sallanıp dağılmaya mahkum olanlar kendi problemleri ile uğraşmak yerine MHP'ye hadsizce itham ve iftirada bulunmaya çalışıyor. 

Varlığını Türk varlığına adayan, Türkiye'nin yükselmesi için her türlü bedeli ödemiş, her türlü tehdidi boşa çıkarmış ve üzerine düşen sorumluluğu milli bir şuurla yerine getirmiş, Türkiye'nin en köklü siyasi partilerinden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi'ne "İsviçre çakısı" benzetmesinde bulunmak için ya akıl fukarası yahut edepten yoksun olmak gerekir.

 

Milliyetçi Hareket'in yarım asrı aşan mazisinde hiçbir karanlık nokta, bulanık taraf, şüpheli durum yoktur. Geçmişi sorunlu, bugünü karmaşık, yarını belirsiz olanlar, Milliyetçi Hareket Partisi'ne dil uzatmaktan kendini sakınmalı, MHP'yi ağzına alırken uzun uzun düşünmelidir. Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve onun muhterem mensuplarına yönelik hiçbir hakaret karşılıksız kalmaz. 

Milliyetçi Hareket Partisi yalnızca Türkiye'de yaşayan milyonlarca Türk'ün değil; Kırım'dan Kerkük'e, Kaşgar'dan Tebriz'e bütün Türk Dünyasının ve mazlum milletlerin de umudu, duası, hasretidir. Milliyetçi Hareket Partisi Türk İslam aleminin yıkılmaz kalesi, aşılmaz surudur. Milliyetçi Hareket Partisi hiç kimsenin çakısı değil; Türklüğün yalnız ve yalnızca zalime doğrulan kılıcıdır.

Olcay KILAVUZ
MHP Mersin Milletvekili
Ülkü Ocakları Genel Başkanı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.