Samsun Ülkü Ocakları'nda Bayrak Değişimi

Samsun Ülkü Ocakları'nda Bayrak Değişimi

Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini 2,5 yıldan beri sürdüren Hüseyin Kürşat Geze, görevini yardımcısı Yalçın Altıntaş'a devir etti.

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Selim Gümüş'ün katılımları Ülkü Ocakları İl Başkanlığında gerçekleştirilen devir teslim töreninde 2,5 yıldır Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini yürüten ve görevi süresince birçok başarılı çalışmalara imza atan Hüseyin Kürşat Geze, görevini 1 yıldır il başkan yardımcılığı görevini yürüten ve orta öğretim teşkilatından yetişen Yalçın Altıntaş'a devretti.

Devir Teslim törenine katılan Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Selim Gümüş, yaptığı konuşmada Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un saygı ve selamlarını teşkilat mensupları ve tüm Samsunlulara ileterek 2 yılı aşkın süredir Samsun Ocak Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Geze'ye bugüne kadar yaptığı çalışmalar için teşekkür etti.

Görevini gönül rahatlığı ile devir ettiğini belirten Geze "Sizlerden helallik istemeyeceğim, bir hatam kusurum olduysa şehitlerimizin huzurunda mahşerde bunun hesabını vermeye hazırım.  Yaptığımız iyiliklerimiz güzelliklerimiz hepsi helal olsun. Çünkü yaptıklarımızın hiç biri  bu davanın büyüklüğü karşısında zerre dahi olamaz. Bugün il başkanlığı görevim vardı, bundan sonra tebaayız. Ülkücülüğümüz devam ediyor. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz'unda emrindeyiz" dedi.

Vebal ve sorumluluğun daha da arttığını belirten Yalçın Altıntaş, "Öncelikle bu kutsal görevi bana layık gördüğü için Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz'a ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Uzun uzadıya konuşacak bir şey yok, dün ve yarın arasında değişecek bir şey olmayacak. İnşallah yarınlarda da ocağımı daha iyi bir noktaya getirmeye çalışacağım" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.