ÜLKÜ OCAKLARI: BİZ ‘BAŞBUĞ’UN YOLUNDAYIZ, YOLU ŞAŞANLAR DÜŞÜNSÜN!

ÜLKÜ OCAKLARI: BİZ ‘BAŞBUĞ’UN YOLUNDAYIZ, YOLU ŞAŞANLAR DÜŞÜNSÜN!

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz basın açıklaması yaparak Bakanlık teklifine 'evet diyen Tuğrul Türkeş'e tepki gösterdi

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz basın açıklaması yaparak  Bakanlık teklifine 'evet diyen Tuğrul Türkeş'e tepki gösterdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz'un basın açıklaması şöyle:

Devletli oğul olsa, ocağını gönendirir.

Devletsiz oğul olsa, ocağını söndürür.

Oğul da neylesin, babası ölüp malı kalmazsa?

Babanın malından ne fayda, başta devlet olmazsa?

Devletsizliğin şerrinden Allah saklasın, cümlemizi.

Hanım hey! Beyim hey !

Dede Korkut

Namusumuz olan Türk İslam davasını, haysiyetli bir şekilde son nefesimize kadar muhafaza ederek, Allah’ın huzuruna ve şehitlerimizin karşısına; alnı ak, başı dik bir şekilde çıkmak çabası bizim için rütbelerin en büyüğüdür. Yarım asırlık geçmişiyle kutlu bir mücadelenin içinden süzülüp gelen bu davayı hiçbir ihanet zayıf düşürememiş, engelleyememiştir. Bilakis, saflarımız daha da sıklaşmış, birlikten irilik ve dirilik hasıl olmuştur.

Bizler bu yola çıkarken “uzun ve çetin” olduğunu biliyorduk. Her türlü zorluğun, çilenin, “menfaat tekliflerinin” karşımıza çıkacağının farkındaydık; ancak, başı yalnız Allah’ın huzurunda eğilenlerin dünyalık hiç bir nimete eyvallahı olmayacaktır!

Biz “emrolunduğu gibi dosdoğru” istikamet üzere bu şerefli yolu yürümeye devam edeceğiz. Bu yolda en büyük güvencemiz Elif duruşlu, bozkurt bakışlı yiğit ülküdaşlarımızdır. Bu yolda en büyük güç kaynağımız ise imanımız ve davamıza olan sarsılmaz sadakatimizdir.

Varlığını Türk-İslam Davasına vakfeden, Milliyetçi-Ülkücü Hareketi her platformda dosdoğru ve dimdik bir şekilde, şerefle temsil eden Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in hayırlı evlatları olarak; yayından gerilmiş bir ok gibi hedefe saplanmak üzere hazır ve nazır olarak emrindeyiz.

Ülkücü hareket bugünlere kolay gelmemiştir. Halka halka büyüyen şehitler kervanımız, hücre hücre dirilen çilekeş ülküdaşlarımız buna şahittir. Ağzı dualı analarımızın, gönlü bereketli babalarımızın niyazları yanımızdadır. İdam sehpalarını, tabutlukları, cezaevlerini tek tek aşarak ülkümüzün sancağını kaldıran, inandığı davadan asla ‘dönmeyen’ cennet mekan Başbuğumuz’un ilke ve görüşleri yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir. Allah’tan başkasından korkmayan bir hareketi ihanet yıldıramaz. Hiçbir zulüm karşısında eğilmeyen bir hareket, küçük menfaat adamlarına asla aldırmaz! Biz ‘Başbuğ’un yolundayız, yolu şaşanlar düşünsün!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum