Ülkü Ocakları Çocukları Sanatçılarla Buluşturdu

Ülkü Ocakları Çocukları Sanatçılarla Buluşturdu

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş, daha önce söz verdiği gibi çocukları sanatçı Yusuf Güney ile buluşturdu.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, Ankara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Ankara Saray Çocuk Evleri Sitesi’nde yaşayan çocukları, daha önce söz verdiği gibi Sanatçı Yusuf Güney ile buluşturdu.

YAPILAN ETKİNLİK ÇOCUKLARI MUTLU ETTİ

Ülkü Ocaklarının Türkiye genelinde çocuklara yönelik hazırlanan “Bilge Dede Korkut ve Keloğlan” tiyarto oynunu Ankara Saray Çocuk Evleri Sitesi’ndeki çocuklara daha önce izlettiren Genel Başkan Sinan Ateş, çocukların Türk pop müziğinin güçlü sesi Yusuf Güney’i getirmelerini istemesi üzerine çocukları kırmayarak bu sözünü tuttu. Sinan Ateş ve Yusuf Güney’i coşkuyla karşılayan çocuklar Yusuf Güney şarkılarıyla keyifli anlar yaşadı. Çocuklarla buluştuğu için mutlu olduğunu ifade eden Yusuf Güney, böyle anlamlı bir buluşmanın mimarı olan Sinan Ateş’e ve Ülkü Ocaklarına teşekkür etti.

ÇOCUKLARLARLA İLGİLİ FAALİYETLERİMİZ DEVAM EDECEK

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, yaptığı açıklamada, ”Bu tür faaliyetleri Türkiye geneline yaymak isteğimizi daha önceki etkinliklerimizde belirtmiştik. Bu konuda çalışmalarımız başladı. Ayrıca, yetim çocuklar ile alakalı yaptığımız çalışmaların toplum nezdinde farkındalık oluşturduğunu gözlemledik. Bu konuda da faaliyetlerimizi devam ettirme çalışmalarına başladık.” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.