ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI BURS KARDEŞLİĞİ KAMPANYASI

ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI BURS KARDEŞLİĞİ KAMPANYASI

Sizde Burs kardeşi olmak istiyorsanız sayfayı ziyaret ediniz.

Ülkü Ocakları Burs Kardeşliği Projesi Devam Ediyor

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı; Türkiye’de fikri hür, vicdanı hür, yüksek iradeye sahip, devletin ve milletin geleceğini ve sorumluluğunu taşımaya hazırlanan ve kendine güvenen bir gençlik istemektedir. Türk gençliğinin, geleceğin kuvvetli ve müreffeh Türkiye’sinineminatı t ve liderleri olduğu bilincindedir. Bu gaye doğrultusunda, “Burs Kardeşliği Projesi” devam etmektedir.

”Burs Kardeşliği Projesi” eğitim hayatında başarı gösteren ancak maddi desteğe ihtiyacı olan lisans, önlisans, yüksek lisans ve doktora talebelerine, eğitime katkı sağlama amaçlı hayırseverler tarafından belli bir miktar burs verilmesini içeren sistemdir.
Birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın had safhada olduğu bugünlerde bu proje kapsamında gönül köprüleri inşa edilmekte, paylaşmanın hazzı ve yardımlaşmanın sevinci bir nebze olsun hissedilmektedir. Ülkemizin ve milletimizin geleceği olan Türk Gençliği’nin eğitimine kısmi de olsa bir katkı sağlanmaktadır.
Bursiyerlerin gazi ve şehit çocuğu olması tercih sebebi olup ailenin sosyo-ekonomik durumu, öğrencinin okul notları gibi hususlar değerlendirmede dikkate alınacaktır.
Burs bağışında bulunmak isteyen hayırseverler, 150 Türk Lirası tutarındaki bağışı bir veya birden fazla bursiyere burs verme imkânına sahip olacaktır.
Burslar 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılından itibaren, Eylül ayında başlayıp Mayıs ayı da dâhil olmak üzere 9 ay olacaktır.

Olcay Kılavuz – Ülkü Ocakları Genel Başkanı

Gerekli bilgi için:
0534 227 10 52
0554 520 98 56
0312 285 44 44(121)

Sizde burs kardeşi olmak istiyorsanız aşağıdaki sayfayı  ziyaret ediniz...

http://www.ulkuocaklari.org.tr/ulku-ocaklari-burs-kardesligi-projesi-devam-ediyor.html

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum