Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş  Edirne'de

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş Edirne'de

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş Edirne'ye Gelerek Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti. Burada Ülkücülere Konuşan Ateş ardından Edirne turu yaptı.

Başkan Ateş, Ülkü Ocakları Edirne il Başkanlığında Şu Konuşmayı Yaptı ; 
 
ATEŞ: Ülkü Ocakları Olarak Herkesime Hitap Etmesi İçin Aylık 3 Adet Dergimiz Basılmakta  
 
Başkan Ateş, “Ülkü Ocakları dergimizin son sayısında işlediğimiz konu; kalkınma konusu. Lütfen titizlikle okuyun, inceleyin arkadaşlar. Bizim Ülkü Ocakları olacak 3 tane basılan eserimiz vardır. Bunlardan bir tanesi 50 yıldır çıkan “Ülkü Ocakları Dergisidir”, zaman zaman ismi değişmiştir ama 50 yıldır yayın hayatına devam eden, fikrimize yön veren, beslenme kaynağımız olan bir dergidir Ülkü Ocakları Dergisi. Bu dergiyi titizlikle takip etmenizi, okumanızı, arkadaşlarınıza okutmanızı, okuduklarınızı da anlatmanızı arzu ediyor, istiyoruz arkadaşlar” şeklinde konuştu.
 
Başkan Ateş, Ülkü Ocaklarının ziyareti sonrası Edirne'yi gezdi. 
Edirne gezisinde Meriç Köprüsü,Av Köşkü, Sağlık Müzesi, Askeri Hastanesi Şehitliği, Selimiye Camii,Eski Camii, Hasan Sezai Hazretleri Türbesine uğrayan Ateş, Son olarak Kırkpınarın yapılacağı Sarayiçi bölgesine giderek incelemelerde bulundu. 
 
658. Tarihi Kırkpınar Güreşleri Başta Edirnemizi ve Vatanımıza Milletimize Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum 
 
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş , Kırkpınar Ermeydanı'nı ziyaret ederek ' 658. Tarihi Kırkpınar Güreşleri Başta Edirnemize ve Vatanımıza, Milletimize Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum ' dedi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.