Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'dan Başbuğ Alparslan Türkeş Mesajı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'dan Başbuğ Alparslan Türkeş Mesajı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Başbuğ Alparslan Türkeş'in 26. vefat yıl dönümüne ilişkin bir mesaj yayımladı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Mesajı Şöyle:

“Bir ömür izinde daima emanetindeyiz” dedi.

Başbuğ Alparslan Türkeş’in vefatının 26. Yıl dönümü dolayısıyla anma mesajı yayımladı.

Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım “Milliyetçi-Ülkücü gençlik olarak başbuğumuzu vefatının 26. Yılında büyük bir minnet duygusu ile milyonlarca yürek olarak fâtihalarla anıyoruz.” dedi.

Yıldırım “son nefesini verene kadar ülkesine ve milletine hizmet etmiştir” dedi.

“Daha genç bir harbiye öğrencisi iken, yüksek ideallerle, gönlü Türklük aşkı ve ülküsüyle dolu, ufku geniş bir insan olarak temayüz eden rahmetli başbuğumuz, son nefesini verinceye kadar da bu vasıflarıyla ülkesine ve milletine hizmet etmiştir.

Anadolu ve Türk Dünyası, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i de Türk Tarihinin kahramanlar halkasının bir mücevheri olarak eminiz ki asla ve asla unutmayacak ve aziz hatırasını ilelebet yaşatacaktır.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım “Ne mutlu ki hep iftihar ettiği, üzerine titrediği Milliyetçi-Ülkücü Hareket onun izinden yürümeye, devraldığı millet hizmetini büyük bir şuur ve inançla sürdürmeye kararlıdır.” İfadelerine de yer verdi.

Yıldırım “Merhum Türkeş Bey’in iki büyük eseri olan Milliyetçi Hareket Partisi’yle Ülkü Ocakları emin ellerdedir, ehil yüreklere teslimdir!” Dedi.

Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım mesajında ayrıca “Bu Yolu Allah’ın izni ile Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin izinde ve emrinde hep birlikte kat’edecek ve ülkemizi güzel günlere kavuşturmanın şeref ve mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.” İfadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.