Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'dan Flaş ABD Açıklaması

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım'dan Flaş ABD Açıklaması

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocaklarını hedef alan ülkenin saldırılarından yılmayacaklarını belirterek meydan okudu.

Ülkü Ocaklarının terörist bir organizasyon olup olmadığının araştırılmasına yönelik hadsiz ve haksız bir karar alan ABD Temsilciler Meclisi’ne tepki gösteren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, mazlumların gök kubbeyi inleten çığlıklarının en büyük sebebi olan ve terör örgütlerini koruyup, kollayan ABD'ye itibar etmeyeceklerini belirterek, tasarıyı sunan Dina Titus ve FETÖ'nün manevi oğlu Enes Kanter'in birlikteliğinin ortaya çıkmasının saldırının boyutunu göstermesine rağmen çift başlı Selçuklu Kartalı gibi olan Ülkü Ocaklarının yılmadan ve yıkılmadan mücadelesine devam edeceğini söyledi.

ABD, MAZLUMLARIN GÖK KUBBEYİ İNLETEN ÇIĞLIKLARININ SEBEBİDİR

ABD politikalarının bir görünen yüzü vardır bir de arka planda, asıl maksat ve hedefleri kapsamına alan insanlık dışı uygulamaları, sinsi ve illegal projeleri bulunmaktadır. Çocukları terör eylemlerinde kullanan PKK/PYD/YPG’ye açıkça destek vererek silah ve teçhizat veren ABD yönetimi, geçmişte olduğu gibi bugün de savaşlarda ölen milyonlarca insanın sorumlusu, mazlumların gök kubbeyi inleten çığlıklarının ise en büyük sebebidir.

TERÖR ÖRGÜTLERİNİ KORUYUP KOLLAYAN BİR ÜLKENİN NEYİNE İTİBAR EDELİM

Bu yalın gerçeğe rağmen, ABD’nin terör örgütlerine kucak açarak onları himaye etmesi, ülkesinde FETÖ elebaşlarının cirit atması, samimiyetsizliğinin, pişkinliğinin ve iki yüzlülüğünün apaçık beyanıdır. PKK/PYD/YPG/FETÖ'yü koruyup, kollayan bir ülkenin neyine itibar edelim? Sözde müttefik ABD’nin, Güney sınırımızda terör örgütleriyle neleri planladığına, Doğu Akdeniz’de karşımızda nasıl durduğuna, Batı Trakya'daki askeri yığınağa bakınca içi boşaltılmış, sütunları kırılmış bir hukuk ve demokrasi girdabında olduğunu açıkça idrak ediyoruz.

ÜLKÜ OCAKLARINI HEDEF ALAN TASARIYI HAZIRLAYAN YUNAN KÖKENLİ DİNA TİTUS TÜRK DÜŞMANIDIR

Türk milletinin göz bebeği olan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın faaliyetlerini, terör örgütü sıfatları ile bağdaştırmaya kalkan ABD Temsilciler Meclisi; Ermeni işgalciliğine destek veren ve Türk-İslam düşmanlarına kucak açan emperyalizmin merkezi bir yapısıdır. Ülkü Ocaklarının araştırılması tasarısını hazırlayan Yunan kökenli Dina Titus adlı Türk düşmanı, Türk milletine karşı yürütülen faaliyetlerin başaktörü olarak yer alıyor. Okun geldiği yöne bakınca Türk milletine kurulan tuzakların hep aynı mahfillerden çıktığını görüyoruz.

TESCİLLİ TÜRK DÜŞMANI TİTUS KARABAĞ'DA DA KARŞIMIZA ÇIKMIŞTI

Dina Titus, Azerbaycan’ın haklı mücadelesini verdiği Karabağ Savaşı’nda "Türk yapımı insansız hava araçlarında Amerikan teknolojisinin kullanımına ilişkin soruşturma" talep ederek, Ermeni yanlısı bir tutum takınmıştı. Titus, bunların yanında, Türkiye’de üretilen İHA’ların ABD’nin çıkarlarını zora sokacağını belirterek ABD Dışişleri Bakanlığı’ndan Türk İHA’larına ilişkin kapsamlı rapor sunulmasını isteyen tescilli bir Türk düşmanıdır.

DİNA TİTUS İLE FETÖ'NÜN MANEVİ OĞLU ENES KENTER'İN BİRLİKTELİĞİ

Ülkü Ocakları ile ilgili tasarıyı sunan Dina Titus’un, FETÖ'nün manevi oğlu Enes Kanter ile tasarı öncesi görüştüğünün ortaya çıkması Ülkü Ocaklarının içte ve dışta ne denli bir saldırı altında olduğunun açık bir göstergesidir. Bu muhasım odakların; Türklüğün yegâne muhafızları, dünyayı titreten ecdadın torunları, insanlığın değer ve vicdan neferleri olan Ülkücüleri hedef alması hiç şaşırtmamıştır. Ülkü Ocaklarını hedefe koyanlara karşı Türk-İslam davamızı nizam-ı âlem uğrunda sürdüreceğiz.

ÇİFT BAŞLI SELÇUKLU KARTALI GİBİYİZ. YILMAYACAĞIZ, YIKILMAYACAĞIZ, BAŞARACAĞIZ

Ülkü Ocakları Türk milletinin 57. Alayıdır. 57. Alay Çanakkale’de albayından erine kadar şehit düşmüş birliğimizin adıdır. Eğer bir gençlik teşkilatı kendini böylesine ulvi bir yapıyla özdeşleştiriyorsa, o milletin geleceğinden asla endişe edilmez. Ülkü Ocakları; Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in emrinde çift başlı Selçuklu Kartalı gibidir. Bir tarafı Doğu’ya diğer tarafı Batı’ya bakar. Doğu’da ve Batı’da, Türk milletini ufukların ötesine taşımak için mücadele etmektedir. Yılmayacağız, Yıkılmayacağız, Başaracağız!

 

Genel Yayın Yönetmeni
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.