ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZİ BİLGİ YARIŞMASI FİNALİ GERÇEKLEŞTİ

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZİ BİLGİ YARIŞMASI FİNALİ GERÇEKLEŞTİ

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından 4. düzenlenen Geleneksel Türkiye Geneli Bilgi yarışmasının 8 Mayıs'da İstanbul Tuzla'da gerçekleşen finalinde.

Türkiye'nin 5 Bölgesinden gelen Ülkü Ocakları İl Başkanlıklarını temsil eden Ortaöğretim öğrencisi Ülkü Ocakları mensubu gençler yarıştı.

 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından 4. düzenlenen Geleneksel Türkiye Geneli Bilgi yarışmasının 8 Mayıs'da İstanbul Tuzla'da gerçekleşen finalinde Türkiye'nin 5 Bölgesinden gelen Ülkü Ocakları İl Başkanlıklarını temsil eden Ortaöğretim öğrencisi Ülkü Ocakları mensubu gençler yarıştı.FİNAL PROGRAMI İSTANBUL TUZLA'DA DÜZENLENDİ

Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından İstanbul Tuzla'da düzenlenen 4.Geleneksel Türkiye Geneli Bilgi yarışması büyük bir katılım ile gerçekleşti. 

15 İl Başkanlığını temsil eden Ortaöğretim mensubu Ülkü Ocaklı gençler Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından hazırlanan sorulan 30 soruyu yanıtladı. 

Sorulan sorulara en çok doğru cevap veren İstanbul Ülkü Ocakları üst üste 2.kez 4. gerçekleştirilen Türkiye Geneli Bilgi Yarışmasını birincilik ile tamamladı.

Yarışma ikincisi Mersin Ülkü Ocakları, üçüncüsü ise Tokat Ülkü Ocakları oldu. 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un tüm katılımcılara verdiği sertifika ve tablet bilgisayar ödüllerinden sonra program sona erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.