ÜLKÜ OCAKLARI ''LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ'DİR''

ÜLKÜ OCAKLARI ''LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ'DİR''

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Liderlerimiz Devlet Bahçeli'nin yanındayız.

Türkiye'nin zor bir süreç içerisinde olduğunu belirten Kılavuz, hainler ve alçakların karşısında durduklarını ve durmaya devam edeceklerini söyledi.

Ülkü Ocakları'nın Türk gençliğinin milli manevi değerleriyle bütünleşip, ilim, iman ve ahlak esasında yetiştirmek adına kurulan yuvalar olduğunu ifade eden Olcay Kılavuz, şöyle devam etti:

"Ülkü Ocakları'ndan şimdiye kadar sayısız ağabeyimiz ve kardeşimiz yetişmiştir. Her biri Türklük bilinciyle İslam ahlakıyla yetişmiştir. Türk milletine hizmet edebilecek makamlara ulaşmıştır. Kimisi siyasette, kimisi ticarette, kimisi bürokraside Türk milletine faydalı olma gayreti içerisindedirler. Gençlerimizi sosyal sorumluluk alanında, sporda her alanda geliştirmek anlayışı içerisindeyiz."

"DÜNYANIN EN GÜÇLÜ GENÇLİK TEŞKİLATIYIZ"

Ülkü Ocakları'nın sadece Türkiye'nin değil dünyanın en büyük gençlik teşkilatı olduğunu vurgulayan Kılavuz, "Ülkü Ocakları halimler tekkesi kadar kutsal, Peygamber ocağı kadar mübarek, askeri ocağı kadar disiplinli yerlerdir" ifadelerine yer verdi.

"LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ"

Türk milletinin sonuna kadar yaşaması için birçok ülkücünün şehit olduğunu kaydeden Kılavuz, vatan olmadan hiçbir şeyin olamayacağını dile getirdi. 

Bir gazetecinin "Bahçeli ve Meral Akşener arasındaki polemiği nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna Kılavuz, "Liderimiz bizim başımızda. Hareketimizin lideri Devlet Bahçeli'dir, geri kalan meselelerle alakalı, dikkate alınacak bir şey yoktur" şeklinde cevap verdi.

Kılavuz, daha sonra basına kapalı olarak toplantısını sürdürdü.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.