Ülkü Ocakları Şehit Ömer Halisdemir'in Kabrini Ziyaret etti

Ülkü Ocakları Şehit Ömer Halisdemir'in Kabrini Ziyaret etti

Niğde Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birimi Şehit Ömer Halisdemir’in Kabrini Ziyaret etti

Niğde Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birimi olarak “Edirne’den Kars’a,Hatay’dan Sinop’a Ortaöğretimin Bozkurtları Kalben Şehit Ömer HALİSDEMİR’in kabrinde buluşuyor.” sloganıyla başlattığımız proje kapsamında 15 otobüs ile ilk olarak Niğde Şehitliğini ziyaret edip diğer illerinde Ortaöğretim Teşkilatlarını da vekaleten şehitlerimizi dualar ile yad ettik.

Şehitlik ziyaretinin ardından 15 Temmuz gecesi darbeye karşı duruşuyla emsal teşkil eden Şehir Ömer HALİSDEMİR’in Bor-Çukurkuyu Kasabasında bulunan kabrine ziyarette bulunduk.Şehidimizin kabri başında Yasin-i Şerif okutup,İmam Hatip Lisesi Teşkilatımızdan Yunus Emre YİĞİT kardeşimizin hazırlamış olduğu  ”Ey! Şaşkınlığımızda bize yol gösteren Rabbimiz, kederli anımızda imdadımıza koşanımız.Senin huzurunda boynumuz bükük ve aciz bir şekilde duruyoruz.Sen bizi bu dünyada ve ahirette ebedi saadete ulaştır Allah’ım.Bizi,annemizi babamızı ve bütün inananları bağışla,vatanımızı,milletimizi,devletimizi koru.Bize bu dünyada ve ahirette iyilikler ve güzellikler ihsan eyle.Camiilerimizi susturmak,ezanlarımızı dindirmek,bayrağımızı indirmek isteyen hainlere fırsat verme.Türkiye’mizi 80′li yıllara döndürmek,Suriye haline getirmek,vatanımızın bütünlüğünü parçalamak isteyen FETÖ,PKK,IŞİD,PYD,YPG ve bütün Avrupa Devletlerinin kendi başlarına çevir Allah’ım.Ey!Yüce Rabbimiz sen “Allah yolunda öldürülenlere ,ölenlere ölüler demeyiniz.” buyuruyorsun,başta Ömer HALİSDEMİR ve dün toprağa verdiğimiz Fehmi ALTUNTAŞ,yine 80′li yıllarda şehit verdiğimiz Ahmet KEVSE, Ali Bülent ORKAN,Cengiz BAKTEMUR, Fikri ARIKAN,İsmet ŞAHİN,Mustafa PEHLİVANOĞLU, Halil ESENDAĞ,Selçuk DURACIK ve daha nice nice sayamadığımız şehitlerimize Rahmet eyle.Ülkemize alçakca ve şerefsizce saldıran iç ve dış güçleri sen Kahhar isminle kahreyle.Devletimize diz çöktürmek isteyenlerin kirli emellerini gerçekleştirmelerine izin verme Allah’ım. Fetö denen alim ve hoca görünümlü dinsiz,ezan-vatan-millet düşmanının cezasını ver Allah’ım. Askerimizi,polisimizi bir daha karşı karşıya getirme Allah’ım. Mecliste bulunan HDP’li vatan hainlerini kahr-u perişan eyle Allah’ım. Dünyanın neresinde bir Türk-Müslüman varsa onlardan yardımlarını esirgeme Allah’ım. Gençlerimizi,çocuklarımızı tamamen milli şuurla yetiştirmeyi nasip eyle. Türkiye’mizi aydınlık geleceklere taşımayı nasip eyle Allah’ım.” duasına amin dedik.

Ayrıca duanın ardından Atabek Anadolu Lisesi Teşkilatımızdan Devlet DURUSOY kardeşimiz şehidimizin kabri başında Nihal ATSIZ hocamızın Kahramanlık Şiirini okudu.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.