ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN EMNİYET GÜÇLERİNE 100 MORAL MEKTUBU

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN EMNİYET GÜÇLERİNE 100 MORAL MEKTUBU

Antalya Ülkü Ocakları mensubu ortaöğretim öğrencileri emniyet güçlerine destek ve moral olması için 100 mektup gönderdi.

Orta Öğretim öğrencileri tarafından Emniyet Güçlerine destek ve moral olmak için yazılan yüz kadar mektup Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu ve İl Yönetimi tarafından Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’ya makamında teslim edildi.

 

Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu ve beraberindeki İl Başkan Yardımcıları Ayhan Sezgin, Mustafa Yılmaz ve Burak Ulusoy’u makamında kabul eden Uzunkaya ülke gündemi ile alakalı içerisinden geçtiğimiz hassas durumuma dikkat çekerek bu hususta bilinçli Türk gençliğine ve özellikle ülkücülere büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti. Türkiye’de oluşturulmak istenen kaos ve iç çatışma ortamına değinen Uzunkaya Emniyet güçlerinin gerekli silahlı mücadeleyi verdiğini, Ülkücü gençliğin milli birlik ve beraberlik bilinci içerisinde çatışma ortamlarından uzak bir duruş sergilemesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Görevine getirilen Uzunkaya’ya yeni görevinde başarı ve hayırlı olsun dileklerini ileten Küreşoğlu, Ülkü Ocakları olarak yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi. Son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle Ortaöğretim öğrencileri tarafından emniyet güçlerine destek ve moral olması için yazılan yüz kadar mektubu Uzunkaya’ya teslim eden Küreşoğlu, Ülkenin içerisinde bulunduğu durumun farkında olduklarını ve bu konuda yediden yetmişe, Ülkücülerin her daim devletin, Asker ve Polisimizin yanında olacağını ifade etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.