ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN HUZUR EVİNE ZİYARET

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN HUZUR EVİNE ZİYARET

Ülkü Ocakları Genel Başkan’ı Olcay Kılavuz ve Genel Merkez yöneticileri yaşlılar haftasında Yağmur Damlası Derneği’nin yaptırdığı İlbige Hatun Erinç Evini ziyaret etti.

Genel Başkan Olcay Kılavuz konuşmasında “Yaşlılarımız, geçmişle bugünümüz arasında köprü kuran, yılların tecrübesini geleceğe aktaran en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılarımıza gereken ihtimamı ve sevgiyi her zaman göstermeliyiz ki yaşlandığımızda da aynı ihtimam ve sevgi bizlere gösterilsin. Bizler de bu duygu ve düşünceler içinde Yaşlılar haftası dolayısıyla Ülkü Ocakları olarak İlbige Hatun Erinç Evini’ni ziyaret ederek burada kalan yaşlılarımızla bir araya gelmek istedik" dedi. Olcay Kılavuz ayrıca herhangi bir istekleri olduğunda her zaman yanlarında olacağını belirtti.

Ziyaret sırasında huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenen ve onlarla sohbet eden Olcay Kılavuz yaşlıların deneyim ve tecrübelerini dinleyip hatırlarını sordu. Huzur evi sakinleri ve Genel Merkez yöneticileri arasında duygu dolu anlar yaşandı.

Ülkü Ocakları’nın gösterdiği ilgi alaka ve yaşlılara gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür eden İlbige Hatun Erinç Evini’nin yetkileri "Ülkü Ocakları yaşlısına değer veren büyüğünün halini hatırını soran ve manevi değerleri yaşatan bir yapı olduğunu Erinç evimizi ziyaretle bir kez daha ortaya koymuştur. dedi.”

11-003.jpgdsc_0109.jpgdsc_0178.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.