Ülkü Ocaklarından Saldırı Sonrası İlk Açıklama Geldi

Ülkü Ocaklarından Saldırı Sonrası İlk Açıklama Geldi

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'in silahlı saldırı sonrasında hayatını kaybetmesi konusunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin suskunluğu üzerine atlayan Fitnecilerin amacı hakkında açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, yaşanan olay üzerinden çıkarılan fitne konusunda Ülkücüleri uyanık olmaya davet etti.

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanının silahlı saldırı sonrasında hayatını kaybetmesi konusunda Ülkü Ocakları ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin suskunluğu üzerine atlayan Fitneciler, olayı Ülkü Ocakları ve MHP'yi yıpratma kampanyasına dönüştürdü. MHP'yi vefasızlıkla itham edenlerin sosyal medya hesaplarına bakıldığında neredeyse tamamına yakınının; MHP'ye daha önce ihanet etmiş kişilerden ya da Ülkü Ocakları ve MHP ile hiç bir alakası bulunmayan kişilerden oluştuğu gözlemlendi. Çıkarılan fitneye kanan azınlık bir grubun da bu kampanyaya alet olduğu görüldü.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'NİN SUSKUN KALIŞININ NEDENİ

Çeyrek asırlık Genel Başkanlığı süresince öngörüleri ve tavırlarıyla Ülkücü Hareket ve MHP mensuplarını hiç yanıltmayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin suskun kalışının nedeni; İslam Dinimizin ''Fitne zamanı evinizden ayrılmayın, evinizde oturun, sabredin, dilinizi tutun, fitneye karışmayın'' düsturundan kaynaklanıyordu. Liderinin suskun kalış nedenini anlayan Ülkücüler, Türk Töresinin ''Bey susuyorsa sen de sus'' düsturunun gereğini yaparak sessiz kaldı.

DAVASINA DEĞİL FİTNECİLERE HİZMET EDENLER

İslam İnancı ve Türk Töresi gereğince, her hangi bir olayın öncesi ve sonrasında yaşananlara yönelik Lider susarken fitnenin de etkisiyle car car konuşan azınlık bir grup, yazdıklarının Türk İslam düşmanlığı yapan terör örgütü mensupları ve solak medyanın bülbülleri tarafından sosyal medyadan paylaşıldığını farkedemediğinden, Davasına değil fitneyi çıkaranla hizmet etmiş oldu.
Tüm bu gelişmeler üzerine dayanamayıp açıklama yapmak zorunda kalan Küçükçekmece Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, saldırı sonrasında ilk açıklama yapan Başkan olarak, çıkarılan fitneye karşı uyanık olunması konusunda Ülkü Ocakları mensuplarını uyardı.

BAŞKAN YILDIRIM FİTNECİLERİN OYUNUNU DEŞİFRE ETTİ

Ankara'da yaşanan bir olaydan sonra Ülkü Ocakları ve MHP'nin sessiz kalması üzerinden fitne çıkarmaya çalışanların amacını deşifre eden Küçükçekmece Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''MHP’yi bırakıp gitmiş, birden çok parti gezmiş, paylaşımlarıyla zillet ittifakına destek olmuş, MHP diye derdi kalmamış ama Ülkücüyüm diyerek itibar hassasiyeti göstermeye çalışacak kadar kurnaz davranmış, şimdi kalkmışlar vefadan, vefasızlıktan söz ederek dava arkadaşlarımızı Partisine ve Ocağına düşman etmeye çalışıyor alçaklar.'' dedi.

BAŞKAN YILDIRIM'DAN ÜLKÜDAŞLARINA ÇAĞRI: OYUNA GELMEYİN

Yaşanan olay üzerinden çıkarılan fitne konusunda Ülküdaşlarının uyanık olmasını isteyen Küçükçekmece Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, ''Kıymetli dava arkadaşlarımıza burdan sesleniyorum; Yazılanları iyi analiz edin, oyuna gelmeyin. Yazanların profillerine girin oyunun farkına varacaksınız. Geçmiş dönemde 'Fettoş' yazdığı için görevden alınan Ocak başkanlarımızdan, İP'in kurucularıyla olan görüşmelerden bilinmedik daha nice ihanetlerden… Velhasıl; Liderimizin sözü sözümüz, yolu yolumuzdur. Davaya Sadakatimiz ise bir ömür şerefimizdir. Lider, Teşkilat, Doktrin!'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum