ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ŞEHİTLERİ ANMA YÜRÜYÜŞÜ VE MİTİNGİ

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ŞEHİTLERİ ANMA YÜRÜYÜŞÜ VE MİTİNGİ

Demokrasi Şehitlerini Anma Yürüyüşü Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Soner Deniz ve MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş önderliğinde Şehitleri anma yürüyüşü yapıldı.

Demokrasi Şehitlerini Anma Yürüyüşü Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Soner Deniz ve MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş önderliğinde MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı,Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türkiye Kamu-Sen Adana İl Başkanı Selahattin Dolgun, MHP İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ile Milliyetçi Ülkücü ailemize mensup tüm hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

 

Konuşma yapan Soner Deniz;

 

"Muhterem Adanalılar, kıymetli hemşerilerim;

Demokrasi şehitlerini anma mitingine HOŞGELDİNİZ.

15 Temmuz gecesi Abd’nin gayr-i meşru çocukları cennet vatanımızda ülke yönetimine ve milli iradeye el koymaya kalkışmış ancak Türk Milletinin bağımsızlık ve vatan sevgisi karşısında geri çekilerek başarısız olmuşlardır.

FETÖ denilen terör örgütü mensuplarına hatırlatırım ki;

Bu Aziz millet bağımsızlık uğruna;

·      Ergenekon’da demir dağı eritmiş,

·      Kürşad’ın 40 kişiyle saray basmış,

·      Çinlilere uzaydan görünen Çin Seddini TÜRK korkusunun yaptırdığını

·      Türklerin İslam’a sancaktarlık yaptığını

·      Üç Kıtaya hükmedip, Anadolu’yu Türk Yurdu yapmıştır.

·      Çanakkale’de 250 bin şehit verip, metrekareye düşen 6000 merminin üzerine koşar adımgittiğini

·      Sarıkamış’ta bir gecede 90 bin şehit verdiğini 

·      Yokluk içerisinde analarımızın bile cepheye mermi taşıdığını

FETÖ Terör Örgütü UNUTMUŞ ülkemiz üzerinde boş hayaller kurmuşlardır.

        Ve bu hainlerde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyayı açıktan tehdit ettiği “Yurtta Sulh Cihanda Sulh” ibaresini kullanarak kendilerini bu söz etrafında toplayarak vatanımıza ihanet etmeye çalışmışlardır.

Oysa ki; bu söz Türk Milletinin rahat ve barışının olmadığı yerde dünyada rahat ve barıştan söz edileyemeyeceğinin göstergesidir.

Önce ÜLKEM ve MİLLETİM sonra PARTİM ve BEN diyen Türk Dünyasının Bilge Lideri sayın DEVLET BAHÇELİ beyefendinin uyarıları, soğukkanlılığı, söylemleri ve darbe karşısındaki DİK DURUŞU devlet yöneticileriyle TÜRK MİLLETİ’ne büyük cesaret vermiş ayaklanan TÜRK Milleti, Teröristlere Osmanlı tokadını korkusuzca indirmiştir.

Aziz Milletimiz ülkemiz üzerinde oynanan oyunu görmüş, figüranların maskesini düşürmüş ve onların hain planlarını bozmuştur.

Ülkücü-Milliyetçi TÜRK gençleri olarak bizlerde atalarımızdan emanet olan kutsal vatanımızı dün olduğu gibi bugün de, yarın da koruyacağız.

Terör örgütü mensupları bilmelidir ki; Milli Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere karşı mücadelemizi son NEFER son NEFES ve kanımızın son DAMLASINA kadar sürdüreceğiz.

Yine tüm terör örgütü mensupları unutmasınlar ki;

Bu vatan üzerinde binlerce ŞEHİDİMİZİN kanı vardır. Bölücü hainlere bırakılmayacak kadar kutsaldır. İşte bu yüzden 15 Temmuz’dan bugüne kadar geçen sürede haçlı zihniyetinin gayr-i meşru çocukları kaybetmiş, Türk Milletinin aziz evlatları vatan için ayaklanmış cennet yurdumuzu hainlerden kurtarmış yeni bir Tarih yazmıştır.

Sözlerime son verirken;

İsmail’i bıçaktan,  İbrahim’i ateşten,  Musa’yı denizden

nasıl koruduysan Vatanımızı, Milletimizi, asker ve polisimizi de öyle koru ALLAH’ım.

Türk Milletinin varlığı ve Birliği daim olsun,

Yaşasın DEVLET, var olsun Türk Milleti

Ne Mutlu Türküm diyene!" dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum